Comentarii (36)

1_0_1_0  •  11 Iulie 2019, 16:41
Postat de forcesteauaforever pe 11 Iulie 2019, 12:53

Toti invidiosi vorbesc de meciurile pierdute cu 5-0 si 5-1 dar uita sa spuna ce echipe erau alea cu care ei viseaza sa joace macar amical. Sunt mandru ca sunt stelist si anul asta o sa luam si campionatul.

Poti sa te mandresti si ca esti ***...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

btolteanu  •  11 Iulie 2019, 15:36

Steaua e Steaua. CSA e un *** pe bani publici.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Danut Ognean  •  11 Iulie 2019, 13:18
Postat de vladut12 pe 11 Iulie 2019, 13:08

Cine are cele mai multe victorii in Europa mah baiete? Nu Steaua!? Unde a pierdut cu 5-0, altii de la noi pierdeau cu 10-0!

steau dar steaua din liga a patra nu fcs!asa ca gura mica gigelule!fortza orhei

Danut Ognean  •  11 Iulie 2019, 13:16

fortza orhei!

vladut12  •  11 Iulie 2019, 13:08
Postat de poli_4_ever pe 11 Iulie 2019, 12:35

Cum se face ca echipa asta, fc gazde sau fc fcsb popesti leordeni ori cum s-o mai numi ea a stabilit recordul rusinii in Liga Campionilor, cu cele mai multe meciuri consecutive fara victorie? Sau ati uitat de acel 0-5 din Israel cu Maccabi? Sau de remizele cu FC Zurich, echipa din liga a doua elvetiana? Dar de remizele cu Sherif Tiraspol (ca tot vorbim de echipe din Republica Moldova? Ca de 0-5 cu Manchester City, 1-5 cu Stuttgart si Sporting Lisabona nu are rost sa mai amintim... Toate astea apartin echipei despre care voi, cei care va bateti joc de adevarata presa, de adevaratul jurnalism, scrieti ca nu s-a facut niciodata de ras si ca a fost constant buna. Poftim, v-am dat numai cateva exemple cu umilientele suferite de echipa ciobanului din Tirana

Cine are cele mai multe victorii in Europa mah baiete? Nu Steaua!? Unde a pierdut cu 5-0, altii de la noi pierdeau cu 10-0!

ticbis  •  11 Iulie 2019, 13:07
Postat de poli_4_ever pe 11 Iulie 2019, 12:35

Cum se face ca echipa asta, fc gazde sau fc fcsb popesti leordeni ori cum s-o mai numi ea a stabilit recordul rusinii in Liga Campionilor, cu cele mai multe meciuri consecutive fara victorie? Sau ati uitat de acel 0-5 din Israel cu Maccabi? Sau de remizele cu FC Zurich, echipa din liga a doua elvetiana? Dar de remizele cu Sherif Tiraspol (ca tot vorbim de echipe din Republica Moldova? Ca de 0-5 cu Manchester City, 1-5 cu Stuttgart si Sporting Lisabona nu are rost sa mai amintim... Toate astea apartin echipei despre care voi, cei care va bateti joc de adevarata presa, de adevaratul jurnalism, scrieti ca nu s-a facut niciodata de ras si ca a fost constant buna. Poftim, v-am dat numai cateva exemple cu umilientele suferite de echipa ciobanului din Tirana

Despre care Tirana vorbesti? Despre "17 Nentori"???

forcesteauaforever  •  11 Iulie 2019, 12:53

Toti invidiosi vorbesc de meciurile pierdute cu 5-0 si 5-1 dar uita sa spuna ce echipe erau alea cu care ei viseaza sa joace macar amical. Sunt mandru ca sunt stelist si anul asta o sa luam si campionatul.

fara_pista  •  11 Iulie 2019, 12:51

Altceva? Toate bune la Recaș? Că văd că au zdrobit galacticii de la AS FC Bazoșu Vechi...