Comentarii (29)

rammstein_deutschland  •  12 Iulie 2019, 01:08

aia au incurcat ciobanul :)))))))))))))) precum steaua cu fcsb =)))))))))))))

csasteauabucuresti  •  12 Iulie 2019, 03:01

Câțiva zilieri tocmiți cu ora de ne-a jjijji, deci neimportant. Dacă am și o ușoară mâhnire ca am avut dreptate și sezonul început acum va fi fix ultimul pt FC fcsb e ca nu vom avea ocazia sa ii întâlnim pe acești zilieri in Ghencea!

blahblahblah111  •  11 Iulie 2019, 23:28

astia il fac cioban pe talpan :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) suporterii fc fcsb sunt de categoria fantasticului. Par scosi dintr-o parodie. Romania, tara unde talpan este atacat pentru ca face dreptate. Echipa fc fcsb nu are absolut nicio legatura cu steaua bucuresti.

fairplayromania  •  12 Iulie 2019, 06:36
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Prostălăule, cioban este Becali.... Aţi încurcat lozinca....prostovani gigişti. Sunteţi nişte derbedei. Am înteles că defapt ultraşii erau prietenii Printului din Dobreşti, ca sa impresioneze pe tata socru....

ghostark  •  11 Iulie 2019, 23:50

Penibiluza rosalbastra. Au transformat proverbul "rade ciob de oala sparta" in "rade ciob si oala sparta de Talpan care nu iarta. Hahahah

red_panzer  •  12 Iulie 2019, 07:19

care ULTRASI? semintarii aia? :)) :)) lesin....

fairplayromania  •  12 Iulie 2019, 06:40

Craiova are 25.000 de ultrasi si nu scrieţi nimic despre ei.... atmosferă în tribune, civilizati, ceva unuic in România si chuar si în Europa de Est....iar voi daceţi reclama la derbedei si puscariaşi.... deveniţi ridicoli.

pierrecardin  •  12 Iulie 2019, 00:54

ultrasi :)))

kingdom.of.jerusalem  •  12 Iulie 2019, 07:35
Postat de fairplayromania pe 12 Iulie 2019, 06:36

Prostălăule, cioban este Becali.... Aţi încurcat lozinca....prostovani gigişti. Sunteţi nişte derbedei. Am înteles că defapt ultraşii erau prietenii Printului din Dobreşti, ca sa impresioneze pe tata socru....

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Adrian Constantin Sendroiu  •  12 Iulie 2019, 05:54

reporterii astia sunt fenomenali, daca era vorba de cioban, precis nu era vorba e talpan ci de gigi. Daca ar fi vrut sa-l injure pe talpan, ar fi zis apevist, kaschete etc. Cine si cum angajeaza acesti reporteri? :D

  • 1
  • 2
  • 3