Alte știri din fotbal
„Mărgelatu'” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
0
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
2
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira, vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
1
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Marius Ștefănescu are o ofertă să plece de la Konyaspor, dar există un detaliu care îl blochează!
0
PAOK Salonic, prima reacție după accidentul grav din România în care șapte suporteri și-au pierdut viața
0
Microbuzul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
8
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Nu cred ca poti fi atat de prostovan si sper ca scrii la misto.
Mai, rumburache, idolul tau mm puscarie nu ti-a spus ca acum echipa ta se numeste sc5b. Steaua este in liga a IV-a.
L-ati "reactivat" pe Pintilii ca dimineata nici rezerva nu era!?:))) Joaca băi Dicane cu Teixeira titular, ce dracu' bagi toti *** gen Golofca!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai, a inceput scoala, lasa telefonul si fi atent acolo la ore, ca porma iar repeti clasa a 3-a! "Pui" cu 1 "i"; "î" nu "â" la inceput de cuvant; inainte de "b" si "p" se pune intotdeauna"m", niciodata "n"!!!
si la dinamo ce puii?? aaa stai ca ei nu joaca ca a fost eliminati demult.. dupa 5 ani de pauza sa joci doo meciuri si sa fugi acasa cu coada antre picioare e rusinos.. da nu asta e problema dinamovistilor nu.. problema lor e canpioana tari unica echipa care aduce mindrie rominiei STEAUA
2 solist lejereanu..
Nu au colegii norocul asta. Adica abia au scapat de Enache, acum dispare si Tanase, in cateva meciuri chiar s-ar putea forma o echipa serioasa. Tanase cred ca se da lovit ca stie ca plezn o sa vrea revansa, acum se cunosc, si sa vada lumea ca uite...nu a fost tardul pe teren si tot au pierdut. De Tanase nu o sa scape in veci, asta nu o sa fie nici transferat, nici lasat pe banca, becali vrea milioane pe el si saboteaza toata echipa doar pentru fixatia asta. Trist.
Muniru e de vina,,a ramas solidul tanase cu sechele!
pe desculti astia ai batem indiferent cine joaca.. da io merg pe un 3-0 scurt.. doo boabe alibec doo budescu poate si coman ca sa asi intre si el an mana..
Păcat că nu joacă filfizonul Tase . Erau *** din start în 10 oameni . Probabil s-a încruntat Bizonul la el , și cum e mai nevricos ... Și pe teren , dacă adie nițel vântul , amărâtul ăsta e pe jos , se tăvătește de parcă l-a lovit strechea ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.