Alte știri din fotbal
Oficial: solicită insolvența Rapidului, la Tribunalul București! » Șucu nu vrea să plătească și așteaptă decizia judecătorilor
2
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, virulent: „S-a făcut de râs!” + „Lucescu a văzut meciul de pe tabletă”
2
România s-a prăbușit în clasamentul FIFA! » Nu am mai stat așa rău din 2012
3
Când vrea FRF să-l anunțe oficial pe Gică Hagi » Negocieri crunte în culise: „Stoichiță, OUT!”
8
Știri din fotbal internațional
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
1
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
0
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au dansat pe străzi împreună! » Primiți cu coroane de flori pe aeroport
5
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Procesul avocatului prorus care îi îndemna pe suveraniști „să pună mâna pe ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
De trei zile (de cand nu am somn) caut un articol in care singura echipa romaneasca prezenta in cupele europene sa fie laudata, apreciata si sustinuta. Chiar nu este nimeni in stare sa scrie ceva bun, care sa ne faca sa credem ca echipa noastra poate face performanta la nivel european?! Cum naiba gasiti voi numai "relele"?! Nu aveti romani in redactie?!
nici nu m-ai are rost sa te iei cu ei.. e trist sa te bucuri doar cind pierde steaua.. asa se antampla cind echipa ta a e 0 in europa ba m-ai mult de multi anii e 0 si in rominia.. poate vine mutu antrenor si ai baga an b unde le e locu..
Steaua joacă pentru a şaptea oară în grupele Europa League. In ce an credeti ca va ajunge si Dinamo la cifra 7 cu falitul Neputinta si buget Zero de transferuri?
Da, asa este. Probleme si probleme grave chiar.. Si fix acum... inainte de meci..... Pfff... Ce ghinion... Eu as propune sa nu se mai prezinte la meci... nu poti cu probleme de genul asta... n-ai cum..... Brava, ziaristilor, bine v-a zis Daumn referitor la ce e buna fitzuica voastra... inca a fost prea elegant.. mai aproape de adevar ar fi fost daca zicea ca e ***....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))))))Asta-i mai tare ca palnie si iosif.
prietene tu esti tovaras cu catalynn dinamovistu acoperit bag de seama ca si p ala ***. steaua e nu mai una si poti sa vezi diseara pe protv 22 05 nu uita sa ati iei popcorn.. ia sa vedem comentatori de la protv o sa zica steaua sau fcsb?? oricum ca sa sti si tu fcsb insemneaza folbal club steaua bucuresti.. aia de zici tu din liga 4 a nu e alceva decit razbunarea generalilor pe gigi da ei saraci nu asi dau seama ca sunt penibili.. acum e clar si pentru voi?? s-au pur si simplu nu pute-ti pricepe?? e si asta o posibilitate nu zic nu..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De trei zile nu pot sa dorm din cauza ca ultima oara cand FCSB a castigat primul meci din grupele EL a fost acum trei ani. Obiectivul este calificarea! Nu m-ar deranja sa pierdem azi si sa castigam grupa dupa ultimul joc. Hai Romania!
bine ca nu au spus ca eventuala absenta a lui tanase e problema de cosmar :)))))
mi se rupe de fcsb, dar e foarte amuzant ca inaintea unui meci(oricare ar fi el) sa identifici o biata statistica ca fiind problema de cosmar... in loc sa analizati probleme ref la sistem de joc, forma jucatorilor sau postul lor etc etc...cam mult cancan , cam putin fotbal pe aici
Nu stiu de unde sa incep cu tine, atat de batut in cap esti. Astia de la Plzen sunt cehi, nu "poloneji", Steaua e in liga a 4-a, deci n-are ce cauta in Europa League inca, iar cel mai important lucru, pune mana pe un abecedar si invata limba romana de la 0, ***'.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.