Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
3
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
25
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Știri din fotbal internațional
Cine transmite la TV meciul Dinamo Zagreb - FCSB
0
Antun Palic a analizat Dinamo Zagreb - FCSB: „Eu așa-mi doresc, sincer”. Ponturi de la Zagreb + Precauție în privința „câinilor”
0
Atletico insistă pentru transferul ex-dinamovistului! » Cât oferă Diego Simeone
0
Cum o bate FCSB pe Dinamo Zagreb: croații nu au un „bombardier” în atac și sunt fragili în defensivă
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Ba, tu in loc sa te iei de userii care va acuza...mai bine te strangi cu inca cativa fecesebisti sa va aparati clubul. daca nici acum nu explodati impotriva ciobanului, atunci cand ? Omul s a retras...se spala de orice vina...fcsb este sacrificata de el ! fcsb dispare ! si voua va arde de noi !
Asta e acum, daca o sa fim eliminati, nu moare nimeni! Se va vedea si potenta financiara a lui Gigel cu ocazia asta! Numai sa nu cadeti in groapa pe care ne-o sapati, aveti grija!:)
Ce sa mai spuna, ca astia cand e groasa treaba se ascund ca sobolanii :)))
Ce te faci ma, ca dupa ce te-a dat manastirea Secu afara din postul caldut de la Rio (pentru deconturi falsificate) acum ramai si fara firfireii din postaceala de la cioban? Te calugaresti la o manastire adevarata? :)))
Userii fcsb se ascund...unde sunt ? baieti, este momentul sa luati foc, iesiti sa va aparati echipa, ca e groasa rau ! Acum este momentul sa aratati ca "sunteti multi ", ca sunteti alaturi la bine si la greu, iesiti si strigati impotriva ciobanului, va distruge echipa ! Chiar nu aveti nimic de spus ? nu i a nimeni nici o masura ? sau voi commentati doar cand transfera Dinamo pe cineva ?
Cred ca Planic le-a dat pontul. Respect Planic! :)))
Maine o sa fie depistati cativa fecesebisti si gata! Au starbii grija, stati linistiti. 3-0 la masa verde pt Topola. Randume, ai avut gura aurita: pandemia salveaza Romania! Cancerul FC FCSB va intra automat in faliment si uite asa salvam fotbalul romanesc.
Sigur jucatorii s au atins de lipitori altfel nu mi explic !
Pe principiul asta, dupa orice tragere la sorti echipa gazda castiga, si toate meciurile se pot termina la masa verde si se poate juca direct finala. Ca ce sa te mai chinui. Uefa egal Ufo
72-0 este scorul corect
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.