Alte știri din fotbal
Moștenirea lui Daniel Bîrligea la FCSB » Cât a produs în comparație cu alți „killeri” din istoria clubului și cine mai e pe lista selectă
0
Răsturnare?! MM Stoica anunță o condiție esențială pentru transferul lui Bîrligea: „Altfel, nu se face!”
0
Câte abonamente a vândut Dinamo după startul campaniei pentru derby-ul FCSB
0
U Cluj nu se oprește din transferuri! După Szimionaș, încă un internațional român semnează
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Real Sociedad » Revenirea lui Mourinho pe „Bernabeu”: echipele de start
1
Pariu în conferința de presă! Ce va face antrenorul lui Ararat Armenia dacă o va elimina pe Universitatea Craiova
0
La 19 ore după calificarea în Liga Campionilor, Bodo/Glimt a avut meci în Cupa Norvegiei
0
Opinia lui Mutu despre transferul lui Bîrligea: „Eu asta cred, nu înseamnă că neapărat se va întâmpla”
2
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Ultima formă a legii salarizării: sporuri pentru profesorii cu 30 de ani ...
Libertatea
Toamna se numără șantierele în București. Marile lucrări care vor afecta ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu, despre generalul Pahonțu: Un ofițer bun. A făcut din SPP o ...
Libertatea
Pai nu sunt talpanistii cei care au migrat?! Au fost langa echipa din liga 1, acum sunt in liga satelor... la anul?! peste 2?! ramane de vazut :))))))))
Ce cauti aici, catalinno?! :))))) Ti-e dor de fotbalul adevarat? :))))) Fugi repede pe articolele cu idolul tau talpan si fotbalul de pe sate.... Lasa tu, Europa League :))))))) Apropo, ia zi, ai vazut decizia tribunalului din Timisoara legat de palmaresul CSU? :)))) Ce grozavie, asa-i? :))) Se pare ca palmaresul nu urmeaza nici marca, cum va place voua talpanistilor sa va mintiti singuri, nu urmeaza nici locul de parcare, dupa logica lui Gabitzu Balint, se pare ca pana la urma palamaresul e dat de continuitatea pe linie sportiva.... Cine-ar fi crezut, asa-i? :)))))))
zi-le sa-ti mai mareasca cu 5 lei diurna aia de postac ca de la atata parizer cu paine ai luat-o razna :))
Pentru ca e dinamovist... Ce, nu e clar?!
Rinamo cu cine joacă??
Mult succes si la anul in liga a patra ,sper sa ocupati acelasi loc de frunte...
Ceva nemaiauzit in groapa insolventa...
nici nu e de mirare ca dai a 3-a oara BACul la matematica. no, bafta ! :))
tu esti singurul prost de pe gsp ......care si-a pus poza in costum de mort la profil :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Eu nu m-am bucurat că ați terminat pe doi, trebuia sa fiți sub noi ca să fie motiv de petrecere:)) Dar am avut la final mai multe puncte ca voi si oricine! Deci?:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.