Alte știri din fotbal
Rezultatul de astăzi nu i-a convenit lui Mihai Stoica: „E clar că mi-aș fi dorit asta”
0
Robert Ilyeș a vorbit după înfrângerea de la Arad: „Se vede că nu avem echipă de cupele europene”
0
UTA a trecut de Csikszereda după un meci dominat complet: ciucanii nu au avut șut pe poartă
0
CFR Cluj - Universitatea Craiova, duel pentru titlu în Gruia » Surprize uriașe în echipele de start
8
Știri din fotbal internațional
În plină criză, Real Madrid a deschis discuțiile cu Jose Mourinho: cât costă să-l angajeze
0
Chivu, elogiat în Guerin Sportivo: „21 după Cristian. Un cvasidebutant ia titlul, ipotecându-și viitorul la Inter!”
0
Arteta, sfătuit direct: „Nu trebuie să îl folosească în finala Ligii Campionilor”
0
Aurelien Tchouameni a oferit prima reacție după conflictul cu Valverde: „Este inacceptabil”
0
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Unde s-au dus 1.460.000.000 de lei împrumutați de Liberty Galați de la EXIM ...
Libertatea
Mâncărurile demențiale ale sașilor transilvăneni, rămase moștenire în ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Flăcările înghit pădurile radioactive de la Cernobîl, lângă reactorul ...
Libertatea
Deci pentru dinamovisti, FCSB e Steaua? Pentru sustinatorii FCSB, FCSB e Steaua, e clar. Pentru sustinatorii CSA, FCSB nu e Steaua, si asta e clar. Pentru dinamovisti cum e, ca nu mai inteleg nimic?
Hei, boogerman, voi nu aveti ce vorbi despre cupe europene, sunt foooooaaaarte multi ani de cand le vedeti integral la TV. Iar daca psd nu isi platea datoria catre galeria voastra (stii tu care, aia cu dispersatul protestatariolor din Piata Victoriei) erati in L2, asa cum era normal. doar din MILA Bucuresti!
"desuete". Cam greu cuvant pentru asa-zisii ziaristi de la gesepe.
asta e magica steaua, de 3 ani magie
Cam desuete analizele in situatia in care fcsb a fost obligata sa joace cu ce a gasit pe te miri unde. Cu ce masura dai, cu aia primesti.
Gooooooooool ... goooooooool ... eeeeeeeee .... yeeeeesss !!! Aaaaaaahhhh, ce bine-mi pareeee!!!!!
Pentru românii de calitate, n-a fost deloc o noapte de coșmar. Dimpotrivă, a curs șampania la greu!
Ce rau imi pare, mi-a curs o lacrima. Multumim Liberec, Guimaraes, Viena! Numai echipe una si una :))))))...
Mai bine ar fi sunat: FCSB rateaza pt. al III-lea an consecutiv grupele Europa Ligue ceea ce e o RUȘINE! Dar coșmarul e abia la început! Cu Hajduk Split eliminarea a fost exclusiv din vina portarului Vlad care la o minge ce se ducea afara,a scos-o pasînd la adversar și a primit gol pierzînd calificarea pe care o cam avea in acel moment.Cu Vitoria toata echipa a fost varza,iar acum o totală lipsa de profesionalism este la FCSB! De ce la CFR nu au fost probleme cu Covid cum au fost la FCSB? Pt. ca la CFR este profesionism,iar la FCSB sînt amatori,ageamii in conducerea clubului! Jucatorii au fost infectati de stafful clubului!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.