Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Cum a fost posibilă distrugerea a două avioane rusești considerate de ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
La FCSB este focar de coronavirus. În mod normal ar trebui suspendata activitatea. In loc să își protejeze jucători valizi joia trecută i-au expus, nu s-au protejat, oare de ce, și rezultatele se văd. Nu m-ar mira ca mâine după analizele medicale oficiale să existe mai puțin de 14 jucători valizi.
Cainele moare de drum lumg si prostul de grija aluia ...ham ham
Afară din Europa cu impostoarea Fotbal Club FCSB!
oare nici un jucator de la Voluntari sa u Argesi nu a fost infectat??sa u se.....jucind cu FCSB ul
Au apărut din nou infestații cu fasole la cazan expirata, abandonată de armata roșie in magazia cazarmii sportive anacronice! Cât de penibil sa fi sa msi susții in 2020 o echipa amatoare de unitate militară sovietoida? In ce tari UE mai exista cluburi militare in sportul de performanta și mai ales galerie de cazarma! Soldățeii ridicoli ai Cazematei din Ghencea sunt rasul galeriilor serioase din Europa, dar pe ei nu-i interesează ei rămân fideli ordinului comandantului!
Dupa testele de maine e posibil sa fie 0-3 la masa verde sau 0-3 cel putin daca se joaca. Nu poti juca doar cu tineret cu o echipa destul de experimentata,Lieberec si sa ai si pretentii,ca doar nu e alta Topola.
Pandemia salvează România. FC FCSB e faliment!
Radeati de Dinamo... Roata se intoarce, pac pac !!!
Nu ma bucur de raul aluia! Nu imi permite educatia din familie.
La dispensarul lui jigi....la ala agreat de uefa dublu pozitivi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.