INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » SLOVAN LIBEREC - DINAMO 0-3 (8-9 LA PENALTYURI) / EROUL LUI DINAMO LA LIBEREC ÎŞI POVESTEŞTE SEARA DE VIS
Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Încă o inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane, denumit „Super Shoutout”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
BINE I-AI ZIS-O LUI COPOSUL ASTA MIORITIC!!!
cred ca tu nu ai ficat cum nici creier asa ca nu mai spun mai mult
Bravo Matache! Felicitari si tot asa!
ce terminat sau terminata =)))
Matache a fost genial!! Asa cum si Dukadam afacut minuni in 86 si matache are meritul sau imens in acest meci!! De ce sa nu recunoastem meritele unor oameni care fac ceva in fotbal!!? Sunt mai buni presedintii cu arogante pe la TV!!? Sa redam fotbalului pe eroii sai adevarati!!
pai daca bei te doare ficatu
Felicitari Matache a fost seara ta!Sa ai o cariera frumoasa in continuare!
pt. corneliu90 esti un frustrat,demn de mila! mancar-ai coada cainilor!!!
bravo matache, bravo dinamo...felicitari din partea unui rapidist...asta e noi stam acasa anul asta.
crede ca matache statea prea in poarta,si le lasa executantilor unghiuri prea mari.la ultima probabil i-a zis cineva sa iasa un metru mai in fata,pentru ca el nu se arunca aiurea,ci asteapta sa vada unde da adversarul.daca iesea de la inceput,cred ca apara 2 penaltiuri in primele 5.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.