Comentarii (18)
gazistu
gazistu  •  09 Decembrie 2016, 00:07

ASTRA MERITA toate laudele si tot intereseul presei. FCSB nu merita laudata si nu mai trebuie bagata atata in seama!!! Acum sa mai vorbim si de Astra, Gaz Metan, CFR, si de Viitorul!!

vasy86le
vasy86le  •  08 Decembrie 2016, 23:55

Nu e rusinos deloc ce a facut, e normal, ce a fost rusinos a fost cand insista la deaconu sa intrerupa meciul, acolo a dat dovada de prostie.

fangigi
fangigi  •  08 Decembrie 2016, 23:53

Un pomanagiu! Reminescentele execrabilei culturi fcsbiste!

gerulozaurus
gerulozaurus  •  08 Decembrie 2016, 22:56

Foarte bine, bravo lui ca are cel putin aceasta sansa, sa fa faca un schimb de tricouri cu legenda Romei, nu-i nimic rusinos in asta, nici modul in care o face, intr-un fel aduce tribut legendei romane: Francesco Totti

chromophobia
chromophobia  •  08 Decembrie 2016, 22:44

O rusine de fotbalist

iobag
iobag  •  08 Decembrie 2016, 22:26

credeam ca il trecea ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

olaru_andrei
olaru_andrei  •  08 Decembrie 2016, 22:22
Postat de borat101 pe 08 Decembrie 2016, 22:17

Nu este nimic surprinzator. Atitudine ***....ce altceva poti invata cand treci pe la echipe ca ***

aloooo....***!!!....voi discutati in liga a 5 a...nu aici!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

borat101
borat101  •  08 Decembrie 2016, 22:17

Nu este nimic surprinzator. Atitudine ***....ce altceva poti invata cand treci pe la echipe ca ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Comentează