Comentarii (18)
nope
nope  •  09 Decembrie 2016, 11:19

Lovin doar e fost fcsb ist. Cam asa le e caracterul fcsb istilor

847153178690789
Ticu Troya  •  09 Decembrie 2016, 11:13
Postat de valentinn10 pe 09 Decembrie 2016, 10:38

Unde e meritul , egal cu a 5-a ehipa a Romei , sa zica sarut mana pentru rezultatul de dincolo ,aia trebie felicitati , nu hidosul de sumimica, sa te mai tii duminica.

Tu vorbesti bai *** , *** belicoasa !??

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valentinn10
valentinn10  •  09 Decembrie 2016, 10:38
Postat de gintonic pe 09 Decembrie 2016, 09:27

cat de milog si de penibil poti sa fii, Lovine tatha!!... Altfel, stima Sumudica, stima echipei Astra pentru calificarea dintr-o grupa chiar dificila!!!

Unde e meritul , egal cu a 5-a ehipa a Romei , sa zica sarut mana pentru rezultatul de dincolo ,aia trebie felicitati , nu hidosul de sumimica, sa te mai tii duminica.

para.para
para.para  •  09 Decembrie 2016, 10:07

"Este un tricou foarte valoros, al unei legende a fotbalului mondial. Se adaugă într-o colecție selectă, alături de cele cu Beckham și Messi" - sa intelegem ca tricourile cu Beckham și Messi le-a cumparat de pe internet ca el n-a jucat impotriva lor nici cand era la fcsb.

alin_sav
alin_sav  •  09 Decembrie 2016, 09:54

Penibil ca intotdeauna, se retrage ca un penibil ce a fost toata cariera lui, un milog plangacios care a fentat fotbalul, asa isi va aminti toata lumea de el ...

gintonic
gintonic  •  09 Decembrie 2016, 09:27

cat de milog si de penibil poti sa fii, Lovine tatha!!... Altfel, stima Sumudica, stima echipei Astra pentru calificarea dintr-o grupa chiar dificila!!!

gintonic
gintonic  •  09 Decembrie 2016, 09:25

Lovin, acelasi caracter indoielnic si infantil. A imbatranit degeaba!... parca este si mai libidinos!... Stima pt Costica Budescu!... il doare in pix de schimburile de tricouri! ;)

gabri80el
gabri80el  •  09 Decembrie 2016, 09:13

cat de penibil sa fii sa faci asa ceva.asta arata fata fotbalului romanesc. toti sunt doar copii de mingii.

satyricon
satyricon  •  09 Decembrie 2016, 00:40
Postat de gazistu pe 09 Decembrie 2016, 00:07

ASTRA MERITA toate laudele si tot intereseul presei. FCSB nu merita laudata si nu mai trebuie bagata atata in seama!!! Acum sa mai vorbim si de Astra, Gaz Metan, CFR, si de Viitorul!!

Da vorbiti pana faceti spume, va tine cineva?! Ar fi chiar extraordinar daca de fapt nu ai fi un ipocrit. Tu si altii ca tine, postaci de 2 bani o ardeti pe toate articolele despre Steaua, iar la articolele despre echipele pomenite nu e macar un comentariu. Doar cand il injurati pe Hagi mai pomeniti de Viitorul. Asa ca de fapt ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

pol1iasi
pol1iasi  •  09 Decembrie 2016, 00:28
Postat de gazistu pe 09 Decembrie 2016, 00:07

ASTRA MERITA toate laudele si tot intereseul presei. FCSB nu merita laudata si nu mai trebuie bagata atata in seama!!! Acum sa mai vorbim si de Astra, Gaz Metan, CFR, si de Viitorul!!

LIKE!!

  • 1
  • 2
Comentează