Alte știri din fotbal
Noul președinte al Consiliului de Administrație de la Dinamo: „Vă spun care e diferența dintre mine și Nicolescu”
0
FCSB, demers la TAS împotriva lui Răzvan Burleanu: „Cererea a fost depusă înainte de Paște!”
0
Cine vor fi „secunzii” lui Gheorghe Hagi la națională » Alt antrenor pleacă după 22 de ani de la FRF
0
Fostul internațional prevede un „divorț” rapid la FCSB: „Am zis că Becali nu va rezista o lună fără să se bage! Am greșit”
0
Știri din fotbal internațional
Harry Kane a fost la un pas să-i strice „opera de artă” lui Olise: „Strigam la el să...”
0
Real Madrid nu va depune plângere la UEFA după eliminarea lui Camavinga
0
Probleme pentru Ronaldo! Cristiano a dus cu greu meciul până la final, apoi a vomitat
0
Bayern a răpus „La Bestia Negra”. Vincent Kompany îl poate depăși pe Hansi Flick + Recordul lui „Bambi” Musiala
0
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
2
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
988.884,60 de euro se „sting” pentru service-ul ISU. Nota de plată pentru ...
Libertatea
Controale la domiciliu pentru 7 milioane de români: Poliția va verifica ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
fals. nu e gigist. e stelist adevarat.
in luna septembrie fecesebeul e in insolventa, valahii si randoomii jubileaza..:)
Care e ultima victorie a 5telei din sezonul ăsta? Ca nu îmi aduc aminte...
Am spus de curind ca nu mai tin cu Steaua,...desi am fost suporterul acestei echipe din copilarie de prin anul 1962,..sau poate 1963! Cind un patron 4-clasist,..aduce un antrenor 4-clasist,...pentru ca-i este fin,..cind tu ca patron declari ca pentru el conteaza mai mult Radoi decit Steaua,..atunci cred ca am luat o decizie buna,..in a nu mai fi suporterul acestei echipe!!! ; Cit a luat Becali,..nu Steaua,..pe Pintili, Sanmartean, Szukala si Keseru,...probabil,..4 milioane de euro?,...daca ar fi mentinut acesti jucatori la Steaua cu Galca antrenor,...cu siguranta Steaua era in grupele ligii campionilor,...si nu ar fi tremurat in campionatul trecut! ; deci,...Steaua ar fi luat aproximativ 30 mil de euro,...minus 4 sau poate 5 milioane cit a luat pe cei 4 jucatori mentionati,..ar fi avut un cistig de 25 de milioane de euro ! ; dar cum sa-i explici unui patron redus mental,..ca nu pricepe nimic?
nu te baga in seama cu mine ca esti un phenibil
lasa ca face o omenie cu viitorul acum in campionat
:))))))))))))))))
oricume ra clar ca dupa anii astia de dominare incredibila va veni si momentul asta...doar ca putea fi evitat
Culmea este ca exista si fcsbisti care stiu foarte bine ca sustin o clona. Drama lor este ca nu au ce face si ca echipa becaliana nu va mai juca in Ghencea.
lasa-ma cu gigisme de-astea,ba!nu stiu daca-l sustii pe Gigi sau nu,dar astea-s gen tiki-kaka-maka-wee-wee. la fel ati zis si de ASA in supercupa si v-a batut..la fel ati zis si de Petrolul si ati facut egal,iar aia o echipa noua aproape.la fel ati si de Astra si ati pierdut (lasa-ma cu greselile de arbitraj,ca doar la 2 goluri a fost...si mai mult din eroarea tusierilor,iar greselile voastre din defensiva au fost MULT MAI MARI,dar nu vedeti padurea de copaci).la fel ati zis si de noi si ati dominat doar din min.60,era sa va bagam mortu-n casa in prima repriza. la fel ati zis si de ASA acum si ati facut egal.lista continua cu Partizan,Trencin etc!voi "ie" "miereu" superiori!dar daca sunteti asa,de ce nu castigati?terminati cu balcanisemele in care am dominat nu stiu cat timp.voi,Ratoi,Stoican...bine,totu' a inceput in fotbal de la aparitia lui Becali
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.