Alte știri din fotbal
S-a gândit la plecare? Răzvan Burleanu a vorbit despre demisie după ratarea calificării României la Campionatul Mondial: „Nu pot considera președintele unei federații sportive responsabil”
0
Fotbaliștii unei echipe de tradiție, care voia în Superliga, trăiesc pe banii părinților!
0
Toate declarațiile lui Răzvan Burleanu după Comitetul Executiv de azi: „Sunt mandatat să negociez cu Hagi! Stoichiță rămâne, nu se pune problema să plece!”
14
Schimbări importante votate în Comitetul Executiv al FRF: i-au făcut pe plac lui Becali
0
Știri din fotbal internațional
Lennart Karl l-a scandalizat pe marele Ballack: „Își va primi pedeapsa în vestiar, sunt sigur!”
0
Cine sunt candidații pentru șefia Federației Italiene de Fotbal
0
Harry Kane a fost la un pas să-i strice „opera de artă” lui Olise: „Strigam la el să...”
0
Real Madrid nu va depune plângere la UEFA după eliminarea lui Camavinga
0
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
3
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
988.884,60 de euro se „sting” pentru service-ul ISU. Nota de plată pentru ...
Libertatea
Controale la domiciliu pentru 7 milioane de români: Poliția va verifica ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
Va sparg sa moara GIGI!
Cred ca a facut-o tot pt imagine...
Dupa ce ai facut atata profit, platesti chiria in ghencea, cumperi sigla sau numele, vin suporterii la stadion si altfel merge treaba. asa ce ai facut? N ai stadion, n ai nume, n ai suporteri, aduci ciurucuri de jucatori ... Chiar daca vrei sa vinzi acuma, nu stiu cine mai cumpara!
Vina lui e ca a acceptat sa se compromita in halul asta acceptind functia. Stia ce pretentii sint si ce se asteapta, stia ca nu e pregatit.
nu mai e acelasi dupa accidentare. apropo offside 2m la gol....incredibil sa te fure asa...si in campionat si in europa...aia e
tocmai d asta, pentru ca a facut ce a facut nu are voie sa se lase calcat in picioare de un taran cu 4 clase pentru un pumn de bani. sunt multe probleme acolo insa nu le spune nimeni iar el, ca si altii, se complace in situatia asta. spune numai ce i place patronului, si covorul de la masina lui gigi are mai multa importanta decat el. cand esti cine esti si ajungi la niste performante nu te poti umili asa. nu vad nicio diferenta intre el si lutu, amandoi sunt niste SCLAVI, indiferent cat de mici sau mari fotbalisti au fost.
Da-i ignore si atat! Nu esti obligat sa-l asculti, ai telecomanda! :)))
Mariuse,*** a fost singurul care i-a intins o mână de ajutor,atunci când avea cea mai mare nevoie...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu-i exclus! :))) La Astra a fost pe bune totusi!
Da, merita tot respectul pentru treaba aia...doar ca nu prea merita niciun respect pentru ce face acum.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.