Alte știri din fotbal
UEFA l-a exclus de urgență din Europa League pe Andrei Chivulete!
0
Farul a făcut al 5-lea transfer » Fotbalist de națională, venit din Rusia
0
„Merită aplaudat” » Prima reacție a lui Cristi Borcea, după ce Eddy Gnahore s-a înțeles cu FCSB
1
Corvinul Hunedoara mai face un transfer înainte de Superligă! A semnat cu un fundaș central
0
Știri din fotbal internațional
„Când îi vezi jucând, îți vine să vomiți” » Fostul campion mondial, discurs devastator la adresa Braziliei
0
Continuă delirul în scandalul rasist! » Senatoarea din Paraguay se scuză public și apoi îl amenință pe Kylian Mbappe: „Acum e rândul tău, altfel te dau în judecată!”
0
Cum s-a schimbat topul favoritelor înainte de sferturi » Forța care a căzut de pe podium
0
Cum s-a terminat Borac Banja Luka - Levski Sofia, duelul care o interesează pe Craiova în Liga Campionilor
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
2
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
33
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
Donald Trump rupe armistițiul cu Iranul: „Sunt gunoaie. Ar folosi o armă ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Peste jumătate dintre români nu susțin niciuna dintre propunerile de ...
Libertatea
VREAU SA MAI SPUN PT AIA CARE AU SPUN CA AR FI SUPORTERI CLUJENI LA MECIUL STEAUA CSK SOFIA.POI DOMNILOR AIA CARE SE CRED DESDEPTI ,SI IULU MURESN PRESEDINTELE CFR CLUJ A SPUS CA NICI CAND JUCA CLUJUL CU ALTE ECHIPE NU ERA ATATA LUME PE STADION . ASA CA SA VA INTRE BINE IN CAP AU FOST SUPORTERI ADEVARATI ,NUMAI CA NU VRETI SA RECUNOASTETI CA STEAUA II CEA MAI IUBITA .SI VREAU SA MAI SPUN CA IN MOMUNTUL ASTA TB SA FIM ROMANI. HAI ROMANIA HAI STEAUA.
Ce daca esti din bucuresti ba tzzarane !! Esti un flotant asa cum sunt citeva sute de mii pe acolo din pacate ! Auzi si la asta el e din bucale !!!!!!!!!!!!!!!!!! De unde din bucale ? din afumati ?
Bine o sa tin celularul inchis daca si cu parca o sa fiu in Clouj ! Cit despre Vasluieni asa e cum zici tu (valuri...) doar ca esti mai incet la minte un pic ...beep ! Stai ca suna ...sa-l inchid ?
@somn, mergi tata la somn mai bine!! inteleg ca mai ni se intampla la toti sa gresim o litera , din viteza si neatentie, dar sa tastezi "a-ti" in loc de "ati" e deja de neam prost!! sincer acum, in clasa a 4-a inveti asta: eu am fost, tu ai fost,..voi ati fost.. incredibil, lasa amice netu` ca te faci de ras! pe mine ma doare undeva acum de steaua voastra "ziaristilor", ca acum nu mai avem echipa, a disparut definitiv! ati reusit alaturi de dragomir, sandu, etc sa o distrugeti! sper ca sunteti multumiti! nu la timisoara si craiova trebuia sa dispara aceste echipe, ci la cluj!! mai bine ar juca steaua acolo, ca vad ca ardelenii tin cu miticii!! :)) hai pa!astep
@blasfemie, lasa-l in pace, nu are rost sa le raspunzi la toti pe aici. baiatul asta sunda.., ar trebui mai intai sa dea bacul - cu camere video - si dupa ce-l ia sa vina aici si sa comenteze, ci nu sa fenteze limba romana! revenind la subiect, vad ca nici un un clujean nu are nimic de obiectat cu privire la ce a fost aseara! bine, inteleg ca vi si te uiti la meci si nu injuri, dar cand 90% din stadionul vostru e plin de oameni cu fulare ros-albastre, deja nu mai tine de civilizatie, ci de prostime!! pacat de suporterii lui U cluj, de aceia 3-4 mii de-s patimas, pacat de ei.. restul faceti de ras orasul si regiumea!!
Sunt din Bucuresti, dar jos cu palaria in fata Ardealului, aseara a-ti fost nemaipomenitii. Inca o data s-a dovedit daca mai era nevoie, ca Steaua trebuie obligatoriu sa plece din Ghencea, unde asa zisii ULTRAS ( CAND MA UIT LA EI MA APUCA GREATA ), de fapt niste dementi grasi, care put de se ingalbeneste iarba in jurul lor, nu aduc decat rau echipei. Faptul ca Steaua se va muta pe National Arena este perfect, aici vor venii adevaratii suporteri ai echipei, iar putorile si sconcsii din galeria ultras, sa fie interzisi, ei sa ramana in Ghencea cu Oprea si Zisul lor, sa le duca tucalul. Le dau si ideia, sa-si faca o echipa de fotbal, care sa se numeasca F.C.OPREA - ZISU
bai baietel dansator, te-abia te-ai trezit si te crezi odihnit si dastept ! pai daca ma provoci ai doua variante: daca esti moderator pe site nu te bag in seama, daca esti din Cluj si iti suna telefonul pe strada sa nu raspunzi, s-ar putea sa fiu in spatele tau !
la cotetz caine:)) dinamo-volska 0-0!
Bine tzzaranoule am inteles dar intimplator voi nu mai existati deloc de zmakari ce sunteti!! Stii povestea cu macaraua, nu ?
Da asa e daca juca vasluiul , CLOUJENII ar fi facut valuri !!! Du-te ba si mai trezeste-te odata ! Ti-l dau pe Imperator pe post de gonflabila.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.