Alte știri din fotbal
Mihai Popa, gafă monumentală la al doilea meci de la revenirea în Gruia
0
Șoc în fotbalul românesc! Impresarul Cătălin Sărmășan, suspendat un an pentru pariuri » Amendă uriașă primită de omul care îi reprezintă pe Cîrjan, Politic, Miculescu
1
Noi plecări în Giulești » Fiul fostului antrenor de la FCSB, cedat de Rapid
0
Denis Alibec, prezentat oficial la noua echipă
5
Știri din fotbal internațional
Soția lui Robert Lewnadowski a dezvăluit detalii despre viitorul atacantului: „Probabil e ultimul an aici”
0
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
3
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
A refuzat-o pe Atletico pentru a mai juca 6 luni la Bayern! Apoi va pleca, după 8 ani la club
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Erau zisu, boroi si talpan
Deci astia trei erau de fapt Dirijorul, Ucigasul si Mingiietorul ...
Daca erau prezenti jafurile de peluzisti luam 6 plus milioane de injuraturi si plus amenda pentru ultraj si obligat suspendare terenului de acasa, asa ca stati linistiti ca nu va duce nimeni dorul , ne revenim usor . FOTRA STEAUA , LUPTA FCSB , HAI STELUTA , CURAJ VITEZISTI.
Aveti cea mai principala galerie ,hei,hei!
2-3 ca si aici pe site unde au sute de clone.
GSP a fost si ramane o mare sustinatoare a ciobanului. Pentru a avea si in continuare articole mari si consistente, le propun pe viitor sa publice si lista completa a suporterilor care insotesc echipa in deplasare ; aici de exemplu ar fi putut sa publice si cateva interviuri cu cei 3 suporteri, impresii de calatorie etc.
Tare de tot. Pana si aia 3 s-au dus acolo sa arate ca fcsb nu e Steaua, problema e ca ciobanul nu intelege nimic din toata tarasenia asta.
3 din 9,78 de milioane ???? PENIBIL!
buhahahahahahahahaha
Normal, doar 49% dintre romani tin cu fcsb.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.