Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
O comisie de slugi .... In opinia a 3/4 din cei care au comentat incidentul ucigasul lui Hardy ar trebui eliberat ,doar era in legitima aparare ,americanul se luase de iubita lui ......... Mi-e scarba !!!
ce mutre de handicapati au ,muie la toate oile cacacioase!
Fortza Novak Martinovic!!!
BRAVO COMISIE ..insfarsit ceva normal venit din partea lor la judecarea cazului de la Petrolul - Steaua ..! Bv! FCSB
intradevar are moaca de criminal de zburatoare si caini
Comisia a judecat absolut corect, de data asta. Chiar m-am mirat... Singura decizie tampita, luata zilele astea, a fost cand firma de paza "Galant" a fost amendata cu doar 500 lei!!!!!! Pai, alora de stateau si se uitau cum alearga drogatul ala pe teren le dadeam minim 10000 lei amenda, iar ei le dau de 20 de ori mai putin. Incalificabila aceasta "penalizare"!
@ zahnicu handicat esti, tigane! Rui Duarte trebuia eliminat in meciul tiganilor cu Steaua! I-a tras un pumn lui Tanase, iar arbitrul, sclavul rrapidului, s-a facut ca n-a vazut nimic. La fel, Coman, un alt derbedeu, ar fi trebuit suspendat minim 10 etape pentru ce-a facut dupa meci.
Cum Buftea ma? S-au pregatit in comuna Berceni!!!
M-AM EXPRIMAT INCORECT,NU STADIONUL SUSPENDAT,CI INTERZICEREA DREWPTULUI DE JOC A PETROLULUI PE ACEST STADION PANA LA VARA!
Comisia a judecat 90% corect!STADIONUL PETROLULUI TREBUIA SUSPENDAT TOT SEZONUL!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.