Comentarii (299)
george1948
george1948  •  09 August 2012, 23:37

PACAT ! Lectie pentru tot fotbalul romanesc ! Intalnirea de azi ne-a aratat cum AM PUTEA FI si CUM (de fapt!) SUNTEM ! Daca ar fi jucat si acolo cu aceiasi determinare ca in repriza a I a , lucrurile ar fi aratat cu totul altfel . Aici sunt marile probleme ale Rapidului nostru . In afara faptului ca sunt cativa jucatori in plus , ei fiind numai ca numar in teren ... in rest ZERO !!!!! ( Surdu , Goga ) . Orice s-ar intampla tot Rapidul il iubesc !!!!!!!!!!

astefg
astefg  •  09 August 2012, 23:37
Postat de r.obert pe 09 August 2012, 23:36

s-a vazut in ultimele meciuri ce suporteri aveti. aia care au venit sunt de apreciat, ma, nu voi de urlati si iubiti rapidul pe gesepe

ai dreptate ;) sper sa nu fii injurat aiurea pt postul asta.. bv voua pt calificare!

r.obert
r.obert  •  09 August 2012, 23:36
Postat de astefg pe 09 August 2012, 23:34

da tine 90 de minute , dar cand ai un here care a stat 3 sapt pe bara , restu le stim cu toti , nu jocuri in picioare la al 2 lea stagiu de pregatire eu spun un singur lucru Rapid nu are suporteri pt CUPE si FLORI ci pt aceste CULORI !!! restu e cancan

fanudelavalcea
fanudelavalcea  •  09 August 2012, 23:34
Postat de astefg pe 09 August 2012, 23:30

nu inteleg dc mai comentati aiurea, a fost un joc super bun cel putin in prima repriza , gol anulat la roman , 3-4 ocazii clare lui goga i-a sarit mingea din gazon una peste alta Rapidul inseamna atitudine ne vedem la ploiesti si pe urma acasa pe stadion !!! sper cat mai multi !!! HAI RAPID!

sa am eu salariul lor, pai alerg ca bezmeticul prin parcuri si tot fac conditie fizica, ei nu se gandesc ca noi suporterii ne luam manacare de la gura sa ii vedem pe ei si ei ce fac??? pica fizic in 45 de minute?? sa imi dea mie surdu salariul lui pe un an, pai alerg in teren mai ceva ca BOLT

astefg
astefg  •  09 August 2012, 23:34
Postat de fanudelavalcea pe 09 August 2012, 23:31

un meci tine 90 de minute...

rzr
rzr  •  09 August 2012, 23:33

Asta e...n-a fost sa fie.Sa speram ca va veni o schimbare odata cu aceasta pauza pentru noi.Bafta echipelor romanesti ramase in Europa.

jalemare
jalemare  •  09 August 2012, 23:33
Postat de ciocoiu pe 09 August 2012, 23:31

ce pretenti sa ai cind nu ai un atacant mai de doamne ajuta ,singurul atacant din lot are 35 de ani, restu sint porecliti atacati si fotbalisti, pacat de istoria Rapidului ca e calcata in picioare de niste anonimi ,care nici macar fotbalisti nu se pot numi

daca aveam unul ca buga in seara asta dadea cel putin doua goluri

fartchild_saviola_t
fartchild_saviola_t  •  09 August 2012, 23:32
Postat de fanudelavalcea pe 09 August 2012, 23:28

nu mai vin tati prea curand la stadion, dau bani pe benzina, +bilete+mancare si pentru ce??? sa vad niste lesinati, prin minutul 50 parca sunt zombie daia din resident evil

omule vi de departe...te inteleg dar eu sunt din bucuresti si am sa merg din nou la meciuri pentru ca au demonstrat ca se poate!!!!macar sa vii la derbyuri si tot e bine!!!

vendetta87
vendetta87  •  09 August 2012, 23:32
Postat de zona__magheru pe 09 August 2012, 23:31

Calificarea s-a jucat in tur . Oricum rapid a demonstrat ca poate sa joace la nivel ridicat cu lotul actual. Rusine arbitrilor din ambele manșe !

sa mor daca inteleg de ce se iau unii de tine pe aici pentru ca din ce vad eu postezi foarte corect....respect

owlix
owlix  •  09 August 2012, 23:31

Daca era validat golul lui Roman,scorul era altul la final...eventual si echipa calificata