Comentarii (1056)
bigd
bigd  •  22 Februarie 2018, 22:00

Dinamo campioana! Pe sistem turbo!

bianconerri
bianconerri  •  22 Februarie 2018, 21:59
Postat de 1roman pe 22 Februarie 2018, 21:57

Aventura unicei echipe romanesti in Europa League s-a incheiat! Multumim FCSB pentru participare si pentru punctele adugate coeficientului Romaniei. Felicitari!!!

Gresit. fcsb nu reprezinta România. Jiji joacă să ia banii de la uefa. Sa nu uiti asta, Grande.

ill7ven
ill7ven  •  22 Februarie 2018, 21:59
Postat de hannah.robinson pe 22 Februarie 2018, 21:58

Mulțumim lazio

Multumim tuturor, ce rost are sa fim rai intr-o seara asa frumoasa.

legendavisinie
legendavisinie  •  22 Februarie 2018, 21:59

Echipa ilfoveană a fost umilită la Roma.

1roman
1roman  •  22 Februarie 2018, 21:59
Postat de hannah.robinson pe 22 Februarie 2018, 21:58

Mulțumim lazio

Sigur! Fiecare dupa cum il duce capul si il indeamna inima.

indolentuu
indolentuu  •  22 Februarie 2018, 21:59
Postat de utilizator șters pe 22 Februarie 2018, 21:56

Nici macar nu e o echipa impresionanta, Lazio. Nu-mi place jocul lor. Cred ca sunt sub Sporting. Dar tot cinci au dat. Vlad, saracul, n-are nici o vina. Prea neexperimentat pentru un razboi atat de mare. Vrand-nevrand, ajungem la vorbele lui Magheru: asta a produs "capitalismul" romanesc, inclusiv in sport. Ne-a lasat hat-departe in spatele fotbalului adevarat.

si au facut norma de 5 luate sezonu si manitele luate asa ca mambo nr5

juliusmad
juliusmad  •  22 Februarie 2018, 21:59
Postat de Stancu Florin pe 22 Februarie 2018, 21:58

Si asta-i doar inceputul, urmeaza lupta in campionat pt. ocuparea locului 5 in dauna celor de la Poli Iasi. Se stie ca batalia pt. campionat se va da intre cele 3 ( CFR , DINAMO si Craiova...Noapte excelenta spectatorilor ilfoveni !

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) in prostia ta, esti comic

fcsbnuesteaua
fcsbnuesteaua  •  22 Februarie 2018, 21:59

unde sunt fcsbistii ?????

moto.46.rossi
moto.46.rossi  •  22 Februarie 2018, 21:59

Lazio da fc5b-ului una manita iar fc5b returneaza favoarea cu alta manita ( Ghohere inscrie cu mana) S-a inteleg ca s-a terminat egal ?

hannah.robinson
hannah.robinson  •  22 Februarie 2018, 21:58
Postat de 1roman pe 22 Februarie 2018, 21:57

Aventura unicei echipe romanesti in Europa League s-a incheiat! Multumim FCSB pentru participare si pentru punctele adugate coeficientului Romaniei. Felicitari!!!

Mulțumim lazio

  • 1
  • •••
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • •••
  • 106
Comentează