Comentarii (1056)
819602521427859
Stancu Florin  •  22 Februarie 2018, 21:58

Si asta-i doar inceputul, urmeaza lupta in campionat pt. ocuparea locului 5 in dauna celor de la Poli Iasi. Se stie ca batalia pt. campionat se va da intre cele 3 ( CFR , DINAMO si Craiova...Noapte excelenta spectatorilor ilfoveni !

florianveress
florianveress  •  22 Februarie 2018, 21:57

Pentru o bună sănătate orală, spălați-vă pe dinți de cel puțin cinci ori pe zi! Stomatologul Simone Inzaghi...

1roman
1roman  •  22 Februarie 2018, 21:57

Aventura unicei echipe romanesti in Europa League s-a incheiat! Multumim FCSB pentru participare si pentru punctele adugate coeficientului Romaniei. Felicitari!!!

alskar
alskar  •  22 Februarie 2018, 21:57

mda. Cam asta e diferența. Nu neaparat dintre compionatul lor și al nostru ci dintre mentalitatea lor și infatuarea ”decizional-păguboasă” a creditorului nostru infractor. Din păcate nu va învăța nimic nici de această dată. Sau, dacă o va face, nu va accepta niciodată realitatea și iarăși ne trezim cu 10 jucători transferați/dați afară în vară și 15 aduși în toamnă.

ando89
ando89  •  22 Februarie 2018, 21:57

Pe vremuri venea avionul burdusit cu videouri, kentane si blugi. Acum ce să aduci? Goluri?

indolentuu
indolentuu  •  22 Februarie 2018, 21:57

:))))))))))))))))))))))) iarasi 5 colectionarilor de chinte? :)))))) aaa stai ca voi stiati asta cu mambo italiano ca v o dadeau aia de la rapid pestefata cind va iegzecuta panco italiano acu mi am dat seama :))))))))

fcsbsibklinadn
fcsbsibklinadn  •  22 Februarie 2018, 21:57

oricum nu ne interesa europa league, o competite de second tier, important e sa ne califikm in champions league

fcsbnuesteaua
fcsbnuesteaua  •  22 Februarie 2018, 21:57

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

diana_klausenburg_steaua
diana_klausenburg_steaua  •  22 Februarie 2018, 21:57

Oare cat de *** pot fi suporterii clonei FCSB??? Oare cat de tembeli pot fi pupatorii dosului lui Gigi Beqalj,ciobanul albanez? Sa nu-ti dai tu seama ca Lazio te lasa sa castigi deoarece la pariuri cota pentru FCSB-Lazio era la 1 solit 15:1 iar pentru 2 solist 1,43:1??? ***...Si cat de entuziasmati erau toti *** din conducerea clonei FCSB si cum proclama calificarea Mimisor Stoica... Doamne,ce *** FCSBistii astia...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  22 Februarie 2018, 21:56

Nici macar nu e o echipa impresionanta, Lazio. Nu-mi place jocul lor. Cred ca sunt sub Sporting. Dar tot cinci au dat. Vlad, saracul, n-are nici o vina. Prea neexperimentat pentru un razboi atat de mare. Vrand-nevrand, ajungem la vorbele lui Magheru: asta a produs "capitalismul" romanesc, inclusiv in sport. Ne-a lasat hat-departe in spatele fotbalului adevarat.

  • 1
  • •••
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • •••
  • 106
Comentează