Comentarii (1056)
reddogsv
reddogsv  •  22 Februarie 2018, 22:17

Bine ca mi-ati moderat comentariul. Mironici si Mocani slugarnici care va suparati de adevar

blatistu49
blatistu49  •  22 Februarie 2018, 22:16
Postat de ando89 pe 22 Februarie 2018, 22:15

Credeam că se califică, dar au tratat cu trufie adversarul. Acum se pot concentra pe campionat, de aia trebuie să ajungem in play-off:))

ba tu esti apt fcsb iule

gametable08
gametable08  •  22 Februarie 2018, 22:16
Postat de adriann_ pe 22 Februarie 2018, 22:14

Cel mai penibil este sa vezi cum suporterii becalisti de rezultat, care faceau bairam aici si delirau dupa victoria ultranorocoasa din tur, s-au tuns pierduti ca ultimii lasi in seara asta. Ma rog, asa patron asa 'suporteri', ce pretentii sa ai...

CE AI VREA Sa facem sa privim toti frustrati cum comenteaza pe aici? pai ca sa comentezi in primul rand trebuie sa ai si tu echipa ta prin EL UCL ca altfel n are sens .astia nu sunt nici in play off si vorbesc de noi ,e penibil ca sa stam de vorba ca nu suntem la acelasi nivel.

magic4ever
magic4ever  •  22 Februarie 2018, 22:16
Postat de gametable08 pe 22 Februarie 2018, 22:14

Nu e panica, dinamo e speranta noastra ,aa stai astia nici in play off nu sunt dar vorbesc de EL:(

ia sa te uiti pe clasament ofticosule...asa slabi???:)))))))))))))))))))

luciann
luciann  •  22 Februarie 2018, 22:15

Are dreptate Iliuta, suntem la pamant (toata Romania) dpdv fizic! Nu se lucreaza cum trebuie! Pai Bayern ne dadea 15 la ritmul asta, pana acum am tot dat vina pe preparatori, dar nu ei sunt de vina! De vina este mentalitatea romanilor, care nu se pregatesc cum trebuie! Mie imi este clar, n-avem pic de ambitie in noi si de "stamina"! Pai uitati-va la sarbi...de aia facem tusa pe unde ne ducem!!!

ando89
ando89  •  22 Februarie 2018, 22:15

Credeam că se califică, dar au tratat cu trufie adversarul. Acum se pot concentra pe campionat, de aia trebuie să ajungem in play-off:))

magic4ever
magic4ever  •  22 Februarie 2018, 22:15
Postat de luciann pe 22 Februarie 2018, 22:09

De aia stati voi in fata televizorului?:)))))))

noi nu am investit milioane de euro in transferuri ca voi,noi avem un patron parlit si avem buget de transferuri 0...v-au macelarit, ati facut de ras Romania...RUSINE!!!

kwd2015
kwd2015  •  22 Februarie 2018, 22:14
Postat de indolentuu pe 22 Februarie 2018, 22:13

ingrid acasa la cine ie la ora asta? :)))))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

florianveress
florianveress  •  22 Februarie 2018, 22:14

Al 37-lea khal e cel mai pr.ost! Săracu!, aberează la greu, ca și stăpânul lui fariseu!

indolentuu
indolentuu  •  22 Februarie 2018, 22:14
Postat de fcsbnuesteaua pe 22 Februarie 2018, 22:12

***

si aterminat cursele pe azi si a parcat tiru

  • 1
  • •••
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • •••
  • 106
Comentează