Comentarii (1056)
kwd2015
kwd2015  •  22 Februarie 2018, 22:13
Postat de fcsbnuesteaua pe 22 Februarie 2018, 22:11

bai nefericitule ...mai ai curaj sa scoti capul in lume ????

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

fcsbsibklinadn
fcsbsibklinadn  •  22 Februarie 2018, 22:13

inca o data vreau sa multumesc stelistilor prezenti la meci, miati unplut inima de bucurie inca o data capul sus oricum europa leage nu era importanta la anu jucam iar in champions league! forzza Steaua

indolentuu
indolentuu  •  22 Februarie 2018, 22:13
Postat de kwd2015 pe 22 Februarie 2018, 22:11

Traduceti si in romana, va rugam, domnisoara.

ingrid acasa la cine ie la ora asta? :)))))))

1roman
1roman  •  22 Februarie 2018, 22:13
Postat de valyomanyd pe 22 Februarie 2018, 22:11

Prostovane, ce treabă are coada vacii cu ștampila primariei din Văscăuți ? :)))

Ca bine zici! Nu inteleg de ce este adusa Dinamo in discutia legata de competitiile europene!?

fcsbnuesteaua
fcsbnuesteaua  •  22 Februarie 2018, 22:12
Postat de bigd pe 22 Februarie 2018, 22:11

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

blatistu49
blatistu49  •  22 Februarie 2018, 22:12

defintarea mizerie blatiste fcsb cancerul sportului

paul801
paul801  •  22 Februarie 2018, 22:12
Postat de zizu pe 22 Februarie 2018, 22:10

un singur sut pe poarta si ala cu mana! cat despre spectatori...v au spus si cei din italia...vin la toate meciurile cand joaca echipe romanesti!

acum doua zile ne abureau astia ca 10.000 si-au luat bilete , si ei n-au venit nici 3000. *** de la noi.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

luciann
luciann  •  22 Februarie 2018, 22:12
Postat de adriann_ pe 22 Februarie 2018, 22:10

***

Cap ai, minte ce-ti mai trebuie...

ana_moura
ana_moura  •  22 Februarie 2018, 22:11
Postat de zizu pe 22 Februarie 2018, 22:10

un singur sut pe poarta si ala cu mana! cat despre spectatori...v au spus si cei din italia...vin la toate meciurile cand joaca echipe romanesti!

fcsb rusine istorica!! ... Toată Romania petrece !

valyomanyd
valyomanyd  •  22 Februarie 2018, 22:11
Postat de khal_37 pe 22 Februarie 2018, 22:09

Lazio Roma...Campionatul Italian (Serie A): 2 1974, 2000. wcdb nu a castigat un campionat nici cu arbitrii de casa!!! 1990, 1992, 2000, 2002, 2004, 2007. De 11 ani wcdb nu a castigat nici un campionat nici cu arbitrii de casa!!! Asta umilinta!

Prostovane, ce treabă are coada vacii cu ștampila primariei din Văscăuți ? :)))

  • 1
  • •••
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • •••
  • 106
Comentează