Alte știri din fotbal
Dinamo - CS Dinamo 3-1 » George Pușcaș a marcat la debut, apoi a fost schimbat + Gazeta a aflat motivul
0
Probleme pentru Mirel Rădoi înaintea meciului de la Botoșani: „Va fi complicat”
0
Atanas Trică, mesaj după victoria cu Kosovo: „Simțeam că nu mai văd luminița de la capătul tunelului”
0
Ciprian Marica a pus tunurile pe Răzvan Burleanu după eșecul naționalei României: „Ne mințim și ne place să fim mințiți! Dar îi votăm cu două mâini”
2
Știri din fotbal internațional
Leo Messi intră în istoria fotbalului mondial! » Premiera căpitanului argentinian va avea loc la Miami pe 4 aprilie
0
Ladislau Boloni, vizită la un club de juniori din Satu Mare
0
Se încheie dosarul de 120 de milioane de euro în cazul fotbalistului decedat
0
Adversarul României intră direct în careul european de ași » Arda Guler este egalul titularului lui Cristi Chivu
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
Ce copil bah??
A reactionat corect, si aia prin afara au copii de mingi si nu-i vezi toata ziua cerand un selfie. Daca facea cu copilul asta creaza un precedent si nu are cum sa faca cu toata lumea care-i cere. La tenis de ce crezi ca nu se intampla ca la fotbal sa vina copii aia de mingi de la fileu sa-si faca selfie cu jucatorii in pauza.
Esti la fel de prost ca si acest crrrr7. Asa sunt toti brunetii, mai ingamfati. Unde e profesionalismu' prostule? Ca a refuzat o poza cu un copil stricandu-i acestuia o mare bucurie? Asta e nesimtire ba, nu profesionalism. Dar ce sa inteleaga un prost?
*** Unde e profesionalismu' prostule? Ca a refuzat o poza cu un copil stricandu-i acestuia o mare bucurie? Asta e nesimtire ba, nu profesionalism. Dar ce sa inteleaga un prost?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La cate greseli pe articol patrat sunt in fituica *** nici nu stii daca era vorba de un voluntar sau de FC Voluntari.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E foarte bun articolul, mai vede si mioriticul sămânțar cum gândește un campion adevărat, nu ca un manelist! Nu sunt admirator al gelatului, dar dovedește profesionalism și faptul că mintea îi merge, nu doar picioarele!
Ahaaa......V-ți sesizat că ați scris prostii!! Noroc cu cititorii, altfel...........ar fi plină gazeta de .........
Nici voluntar nu vrea să facă toată lumea. Daca totuși Voluntarul a fost acolo atunci de ce sa nu faci un Fan fericit ?
mama, cata stirea ? : ))) gestul...despre nimeni si nimic = )))
Vai mama voastra de ziar !! In ce hal ati ajuns !! Nu sunteti in stare sa scrieti un titlu corect !! In titlul arata 2-0 pt moldoveni ...va spun sincer nu stiam scorul ...cand am vazut titlul am ramas surprins...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.