Alte știri din fotbal
Ce l-a nemulțumit pe Curelea în România - San Marino: „Îmi pare rău pentru ei”
0
Debut de coșmar pentru Aioani! Portarul Rapidului, gafă uriașă după 13 secunde în Slovacia - România
2
România dezamăgește și cu Slovacia și pierde fără drept de apel! A fost ultimul meci al lui Mircea Lucescu la națională
78
Gică Popescu îl scutură pe titularul naționalei României: „Am senzația că ne face un favor că vine”
12
Știri din fotbal internațional
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Finaluri dramatice pe toate stadioanele: Bosnia marchează cu Italia și are un om în plus pe teren
4
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Am mai auzit astfel de declarații. Apoi, mă uit in alt articol și văd că îl vinde liniștit pe Târnovanu, că-l are pe Zima. Tot așa pot pleca Șut, Bârligea, poate Olaru. Cred că asta e și cauza pentru care patronul l-ar băga în ultimele etape ale sezonului. Nici rămânerea lui Ngezana și Dawa nu e prea sigură, mai ales dacă îi întrebăm ce vor ei. Prin urmare, transferuri trebuie făcute nu doar pentru a completa scheletul actual al echipei, ci și pentru a acoperi eventualele plecări. Ori, cunoscând unica regula de scouting a clubului, aceea că trebuie văzuți jucătorii pe la meciurile din România, e greu să găsești fotbaliști peste ca valoare, care să fie și transferabili, adică nu de la concurente. Care sunt din ce în ce mai numeroase, după cum se vede în clasamentul de start din play-off. Asta înseamnă că fondul de jucători de transferat este tot mai limitat, iar prețurile vor fi tot mai mari, că doar ne place să ne lăudăm pe la TV cu milioanele obținute de la UEFA. Ar fi nevoie de o schimbare totală de strategie, de la bag bani dacă mă calific, la bag bani ca să mă calific. Crede cineva că e posibilă o astfel de rearanjare a logicii? Eu nu! Probabil că se va trage cât mai mult de timp cu vânzările, până spre finalul calificărilor, asta dacă vor lua titlul și vor merge spre UCL pe ruta campioanelor. Altfel, pentru Conference, vom vedea o echipă cu veterani și ceva puști, care să tragă de statutul de cap de serie. Nivelul următor? Nu cred până nu văd.
Rusine e sa te bata Dumbravita si sa te elimine Carmen, nu sa te scoata Lyon in optimi. Dar tu nu stii ce e aia rusinea. Toata viata ai fost de ras si o consideri normalitate
Intotdeauna dupa o ratare rusinoasa a unei calificari el anunta transferuri, sa tina suporterii aproape, sa-i plateasca milioane de euro si in sezonul urmator. E bun la manipularea maselor, nici nu e greu daca ai bani.
Deja vorbiti de cap de serie in Champions League, pariez pe toata branza lu jiji ca fcsb termina pe 3
*** dupa acest parcurs european!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In toamna v-am dat 6 goluri in doua meciuri in 10 zile! Si atunci, tot Costreie a fost de vina? Stai ca reintra o parte dintre jucatorii accidentati, nu mai suntem obositi cu Europa, si sa vezi ce ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gigicaa,fa tata ,,lampa mai mica"..!
Nu sunt chiar vise, in grupe se poate intra! Problema e ca esti carne de tun acolo! Dinamo Zagreb a luat 9, si aia au buget mai mare!
....ati uitat de costreie!
Mulțumesc moderatorilor care se simt cu musca pe căciulă !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.