INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » BECALI EXPLICĂ DE CE STEAUA VA SACRIFICA PARCURSUL DIN EUROPA LEAGUE
Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Ionuț Chirilă și-a început treaba la noua echipă, dar e pregătit să renunțe deja la post: „Sunt obișnuit”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Încă o inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane, denumit „Super Shoutout”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
are dreptate gânditorul de la hamangia. banii si oile ... astea trebuie să fie valorile naţiunii de acum incolo.
"Reprezinta Romania cu cinste?" Tu c plm ai vazut la Becali de te-a facut sa fii asa mandru de el? Ca vorbeste la parlamentul european de albanezi, k isi bate joc de steaua(sunt dinamovist dar conducatorii din fotbalul romanesc sunt niste gunoaie care isi bat joc de echipe si de jucatori pentru a scoate ei bani)! Ce pregatiri sa tot faca pt CHL daca nici in Europa League nu reusesc sa faca puncte?
Da-l afara pe stoichita,goneste-l pe titi,adu-l pe ILIE DUMITRESCU,e cel mai bun .Stramosii lui au fost ca si ai tai R O B I
Am auzit ca azi la Victoria or sa te lase aia sa castigi tot. Asa ca mergi tu de fa bani acolo si poate iti face Lippi vreo surpriza neplacuta si ii bate pe turci. C.A.CAT IN PLOAIE CE ESTI! PRAFULE CU MU.CI!
Daca si syctir cenzurati, gesepistilor... Deci era: Hai syctir! Netotilor!
Nu cred ca e o surpriza pentru niciun om cu un gram de creier declaratia asta. In ce-i priveste pe fanii becalioti daca si acum mai aveti ce sa comentati... "Huliganii" ingroapa Steaua, nu ? Din cauza lor nu puteti veni la stadion cu prietena/nevasta/copilul, etc. ca sa-l laudati pe creditor si sa spargeti seminte. In rest toate sunt grozave. Hai sictir ! Netotilor !
o s-o iei la mooje pe ambele fronturi ciobane fekkaliot...............si locul 2 nu duce direct in grupe-joci baraj si nu mai esti cap de serie........poate te scoti cu un lyon, real, liverpool la baraj .......hihihi sa-ti dam la mooje toti care mai credem ca e timpul sa te cari din ghencea.............beshi in poowla mea dde cioban fekkaliot-idiot
am ajuns rau, din cauza ta Becali, echipa care o ai, e o echipa de mijlocu clasamentului in realitate, iar tineretu care il ai la echipa, ionescu,onicas,stancu, ninu, din pacate mie frica ca il strici, fiindca sunt jucatori valorosi, nu te intereseaza nici cupa nici uefa, vrei sa iei campionatu sa iei banii, iar de cum vor juca in liga nu te intereseaza, important e sa iei banii ca si asa in 2 ani nu mai avem echipa in liga, nu-i asa domnu Gheorghe Becali???Vinde Steaua, si devino erou!!!
banii sunt bani si STEAUA e STEAUA!!!! nu le amesteca d-le becali======te rugam sa vinzi STEAUA====il vrem pe PETRESCU & MM STOICA IN GHENCEA!!!===
Vezi cit esti de idiot CIOBANE,spui ca nu mai vrei sa te certi cu suporteri ,dar tot ce faci si spui este doar aberatii si reusesti sa enervezi pe toata lumea .VINDE ,PLEACA SI DUTE LA BALAMUC ,pentru ca esti mai idiot ca niciodata,si incearca sa gindesti inainte sa scoti pe gura numai aberatii.FORTA STEAUA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.