Alte știri din fotbal
„Mărgelatu'” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
0
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira, vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
1
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Marius Ștefănescu are o ofertă să plece de la Konyaspor, dar există un detaliu care îl blochează!
0
PAOK Salonic, prima reacție după accidentul grav din România în care șapte suporteri și-au pierdut viața
0
Microbuzul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
5
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Asa e , ce treaba ai tu? Cu Gigi in frunte pentru un alt titlu de campioni!
Cu o echipă completă, odihnită, pe traseul campioanelor, se poate. A intrat Slovan Bratislava, deci merge. E nevoie și de puțin bulan, dar intri. Doar că ce să faci acolo? Eu zic că au ieșit mult mai bine cu parcursul acesta în Europa League, și sportiv, și financiar, cred că va ieși bine și din ceva transferuri.
Ai dreptate, Domnu’ Balaj!
Până și nea jiji a zis,dacă nu-i valoare,nu-i nimic.Eu am o vorbă, care o folosesc mereu la fotbal:și calul aleargă, dar nu dă lapte.
Nu este niciun faliment !! Asta-i valoarea reala a echipei !! Declaratiile aberante ale lui Becali inainte de aceste meciuri nu fac bine echipei ! Multa zarva pentru nimic ! Cum intalnesc o echipa serioasa, cum clacheaza in mod sistematic. Oricum…este o mare surpriza ca au ajuns si pana aici !! Visul de a ajunge in Liga Campionilor este o utopie !!
Decalaj mare intre MU și fcsb! ... Ai noștri erau caraghioși! Parcă alergau încălțați invers! Aici am ajuns pentrucă ne permitem "luxul" sa nu promovăm in Europa decât pe același mafiot binecunoscut! Punct.
Bă, realitatea e că fără arbitri ticăloșiți sunteți zero barat!
oooh daaa ... acevarul a daca jucau in 4-3 -3 le trageau vreo 3-4 boabe lui utd .acum ca au pierdut meciul ,echipa a fost facuta de pinti and comp ,daca bateau lili isi aloca meritele . jiji crede ca toti suntem botanisti precum lutzu!
daca se supara Pintilii si pleaca, iar urmeaza 5 ani de locul 2.
V-ati gasit cel mai prost moment sa faceti experimente, si la nivelul asta esti taxat. Echipa nu are experienta sa joace cu 5 fundasi, nu era momentul. Ca sa nu zic de mutat jucatorii pe posturi, de nici ei nu mai stiu. Asta e rezultatul a ceea ce ati pregatit, inca scorul a fost prea mic... (si da, am tinut cu FCSB)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.