Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Tu vorbesti, loaza? De cand s-au anuntat cazurile de covid, esti non-stop pe aici! De unde atata veselie, a promovat Rapidul si nu stiam? Sau l-au facut general pe dilimache ala de Talpan?:))
Fanii fcsb deja se gandesc sub ce nickuri sa sustina Steaua adevarata ..vor aparea ca ciupercile si vor spune ca talpan este idolul lor !
alooo, neuronu' lipsa... daca erau pozitivi la momentul ala, acum erau vindecati! bai, dar voi chiar nu ganditi?! au aparut acum 20 de cazuri, sau cate or fi, cand sunt 1700 de cazuri pe tara. ailalti au avut 20 cand erau 170 de cazuri! comparati merele de sezonul trecut cu perele de acum. dinamo, trebuia sa joace asa cum o fac si astia azi, cu rezervele. dar ei n-au vrut!!! s-au tot amanat meciurile pana cand nu mai erau date valide! nici sa retrogradeze nu era corect, pt ca aveau restante, dar nici sa le tot amane la nesfarsit! daca FRF&LPF nu a luat in calcul ca vor fi si situatii de genul acesta, au dres-o, facand o alta tampenie... ma rog, sezonul trecut au fost niste situatii, acum sunt alte situatii, reglementate mai bine!!! daca vor juca urmatoarele 2-3 meciuri cu rezervele, care-i problema?! vor pierde meciurile respective (sau nu) si viata merge mai departe! una peste alta, poate-i mai bine asa, la inceput de campionat, decat pe parcurs... om trai si om vedea!
Anti-stelistii care stiu care-i Steaua adevarata! Si-i vor binele!:))) Traficul ii da de gol...
La ce le-or folosi in play-out!?:))) Poate termina si anul asta in play-out, sa vezi ce FALIMENT ii paste, ca asa se intampla cand sapi groapa altuia!:)))
La asta ma gandeam si eu , vazand atata veselie pe aici! Bomba, iti dai seama? :)
Pai nu vezi ca-i articol despre stapanul meu, unde sa plec!?:))))))
Dati l in judecata. Faceti ne un bn si impuscati l sau bagati l la zdup vreo 10 ani. Si asa stati cu el in gura non stop. Luati l si acasa daca il iubiti asa mult.
Faptul ca stai ca un postac pesedist si bleg nonstop pe gsp, crezi ca influenteaza cu ceva ce se intampla la FCSB? PROSTANACULE! Dar nu te opri, ca ne place sa vedem pesedei umiliti cu fiecare ocazie! :))))))))))))))))))))))))
Acum or sa inceapa provocarile si o sa ma umplu de cartonase!:))) M-a dat de gol carisma!:))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.