Alte știri din fotbal
U Cluj - Croația U19, primul amical al verii pentru „șepcile roșii”: deschidere de scor pentru juniori
0
Craiova are astăzi primul amical, el e încă în vacanță: „I s-a spus să nu se prezinte”
0
Universitatea Craiova - FC Stubai, primul „amical” al oltenilor din cantonamentul din Austria
1
Chat GPT este noul scouter principal de la FCSB: „Zici ce gen de jucător vrei. Eu aleg unul”
2
Știri din fotbal internațional
Marcelo Bielsa a criticat regula impusă de FIFA: „Jocul în 4 părți, în loc de două, schimbă conceptul fotbalului”
0
Spania - Arabia Saudită, în etapa a doua a grupelor CM 2026 » Echipele de start
1
Lamine Yamal, convins că poate face diferența la Mondial „Îmi cer mult mai mult decât ceea ce văd oamenii”
0
Turcii cer excluderea unui star, după eliminarea de la Campionatul Mondial: „Așa se tratează fanii?”
0
Lifestyle
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
...din păcate, deduc. Am observat (poate nu greșesc) că atunci când vine vorba în vreun articol de Fcsb și/sau Steaua, ai avut comentarii uneori "accidutze" dar decente și cu fair-play. În schimb, pe Jijică nu-l ierți, e drept, cu stil, fără grosolănii. Numai bine!
ba saracul guragoala...........
Alt gigist teribil de prost.
Salutare amigo! O să fiu sincer, ne-am intersectat câteodată traiectoriile prin acest mic univers:)
Pentru adevar...Tolontan in Dosarul Transferurilor a ,,palmuit,,pe cei de la Rapid ,Dinamo,Bistrita,Otelul,Rapid....In dosarul Loteria a patit-o Copos deci Rapidul...Ba dar cum se face ca cei mai tari in clanta sunt tocmai de la aceste cluburi...?Fariseilor!!!!
Asta chiar este o minciuna!
Tolontan si echipa lui a facut ceva pentru tara, pentru Romania! Datorita anchetelor lor au fost recuperate milioane de euro, milioane furate de indivizi ca tine mai Becali!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Maestre, o întrebare, dacă nu-i bai: îl cunoști personal pe personaj?
*** Arena
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.