INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » STUTTGART - STEAUA, JOI, ORA 20:00, DIGISPORT, DOLCESPORT, PRO TV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
U Cluj l-a trimis înapoi în Liga 2 după doar 8 minute de joc: „Revine pentru a-și continua povestea”
0
MM Stoica a vorbit despre Marius Șumudică înainte de CFR - FCSB: „Decât să stea acasă...”
0
Papp a răbufnit după ce a bifat meciul 300 în Liga 1: „Vă spun sincer, nu mă ascund!”
0
CS Dinamo, trupa lui Ionuț Chirilă, a obținut prima victorie a sezonului! Azi sunt programate 7 meciuri în Liga 2
23
Știri din fotbal internațional
Arsenal a pornit ca din tun în cursa de apărare a titlului!
1
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
1
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Dusmanul Facultatii de Agronomie Cluj care este?
Cvorumul a fost la initiativa lui Ilici. Aderarea la U.E. la data fixa(nu dupa indeplinirea criteriilor de aderare) e tot opera PSD-ului. Eu inca nu am vazut in Romania un partid care sa aiba intr-adevar o doctrina in afara de "furam cat putem".
Da, acuzat de blaturi pro CFR. De Fabio Bilica iti mai amintesti?
Pai n-aveti cum sa fiti rivalii nostri. Dusmanul natural al oii este lupul.
Am uitat ca ati castigat Liga Campionilor in fiecare an. Scuze.
Ai dreptate...pana incepi sa vorbesti prostii. USL-ul e un fel de "monstruoasa coalitie", care il transforma pe Basescu intr-un fel de Cuza si foloseste un vocabular anacronic. Sa spui despre PDL ca e extrema dreapta inseamna sa-l confunzi pe marinar cu Zelea Codreanu. Nu-mi spune ca te simti reprezentat de Vanghelie, Mazare et comp...
Acum imi dau seama ca toti stelistii gandesc la fel. Am si eu un prieten stelist si exact la fel zice si el in fiecare an: ,,las' ca vedeti voi anul asta!'' Problema e ca tot asta ziceti de cand era fiica-mea la scoala generala...si acum e studenta!
Daca era dupa mine, nu intram niciodata in UE, pana nu eram pregatiti institutional si legislaltiv, ca sa nu ne facem de ras si sa ne umuilim cetatenii, cum s-a intamplat acum, cu cvorumuri, si cu alte tampenii de acest gen ... Eu bagam Romamoa in UE ca Partener, nu ca Membri sau Sclav si Lab Rat ce am ajuns noi acum ...:)) Nici PSD, si nici PNL nu au gandit in acest mod, de fapt toate sunt de dreapta ca PML e dreapta pur si PSD centru-dreapta ...:))
Sa fie clar: decat jidanism mai bine comunism! Am vazut ce masuri pentru combaterea crizei a luat dreapta, nu merci, nu mai vreau!
Pai din cate stiu eu, singurul fundas acuzat de blat in Romania se numeste Szukala...oare asta pe unde mai joaca acuma?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.