Alte știri din fotbal
Florin Tănase a povestit despre deplasarea buclucașă, cu taxiul, de la Belgrad: „Nu a avut «maimuțică»”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
0
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta, ne-am înțeles”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfaturile primite de mama unui copil mic care are doar 14 grade în ...
Libertatea
Prost esti bă dar rau nu asa.
Pleacă bă prostule.
Declarație de om normal, nu ca fariseul, care ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Succes Vitoria Guimareies !! O tara intreaga asteapta victoria in meciul de joi))
nu cred ca este ura. mai degraba este frustrare. ratatii astia antistelistii traiesc doar pentru Steaua din europa si din liga 1. nu-i intereseaza ca vitanul barzesti a lui negoitza trece prin cele mai crunte umilinte din istoria unui club de fotbal. nu-i intereseaza ca rapidul s-a desfiintat definitiv in 2016. dar dupa cum spui si tu,nu pedegaba tin aia csa 2 ani la rand in liga a 4-a,exista un plan,la anul pe timpul asta o sa recuperam marca si numele,nu poate merge impostura la infiniti. marc atrebuia puasa la licitatie inca de acum 4 ani.
Prevad iar un GIVE ME FIVE...
Portughezul are si ceva in cap, nu s-a coborat la mintea ***! Oricum, succes Guimaraes!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un răspuns decent al portughezului pt niște afirmații absolut aberante și lipsite de fair-play făcute de patronul harababurii FC FCSB. Mulțumim anticipat Vitoria Guimaraes!
Tocmai asta e, că nu știe. Ca și alți naivi sau pur și simplu dezinteresati, antrenorul portughez crede că FCSB e abreviere. Numai că nu e. Asta cu numele FCSB e o ultimă abureală dea lui Gigi, ca să păcălească și să continue parțial impostura. Bine că DISPARE sezonul ăsta. A intoxicat destul fotbalul românesc.
Pana si Ivo stie ca joaca cu Steaua!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.