Alte știri din fotbal
Intră la discuții capitale după ultimul meci al sezonului! „Suntem în negocieri avansate”
0
Universitatea Craiova, aproape să rezolve prima mutare pentru această vară: „Suntem pe drumul cel bun!”
0
S-a luptat cu FCSB și FC Botoșani în acest sezon și dă un verdict năucitor înaintea barajului: „N-au rival!”
0
A trecut prin „malaxorul” de la FCSB și a dezvăluit cât de toxică e atmosfera creată de criticile lui Gigi Becali: „Îți asumi când mergi acolo”
1
Știri din fotbal internațional
A marcat 23 de goluri în La Liga și a terminat la două reușite de Mbappe » Totuși, echipa lui a retrogradat dramatic!
0
Conflictul cu SUA a determinat Iran să ia o decizie urgentă înainte de Mondial
0
Gigi Becali și Valeriu Iftime au discutat înainte de semifinala pentru Conference League: „Era binedispus”
0
„Divorțul” e tot mai aproape! Maurizio Sarri, mesaj clar pentru patronul lui Lazio: „Nu sunt mulțumit, n-am fost ascultat”
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
4
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Un proiect de 100.000.000 de euro ar putea să coste România de peste trei ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Lidl vinde cu 100 de lei un aparat adorat de copii și părinți, ideal pentru ...
Libertatea
este Iancu de timicioara,,cnd jucati cu ei ma fc caine.
Ba am crezut ca ala din avatarul tau e ovidiu lazar !!
ultimul pe 2010...
am uitat sa va spun ca Marica a dat gol ptr,Stuttgart.
Da Hombre dar trebuie sa recunosti ca meciul cu ESVAO HOME BURG E MAI IMPORTANT ! sieg !
daca pe Traore l-ar plati la bare,poate atunci da goluri.
ba sundance,,yo ma uit mereu la Bayern in campionat si in CL,,si iti spun ca au noroc cu carul,,aici li se spune "norocosii" Ei si cand joaca prost castiga,,si se oftica multi.
Doua lucruri am stiut : 1. Ca o sa fie greu si 2. Ca Steaua o sa faca fata o repriza ! La fel ca si cu Liverpoala a doua a fost catastrofala desi au egalat !!
ce sa-i faci,,dumnezeu mai da si inapoi.
descultii astia meritau sa va dea 5-1 fara mare osteneala, dar e bine ca a iesit asa. nu ii subestima pe utrecht, jucatorii lor de banda sunt peste tot ce e la noi in tara pe posturile respective.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.