Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Slabut jucator. Nu face mai mult de 1 milion... de lei vechi!
incredibil, stelute pentru ce dom' cenzor? nu am folosit absolut nici un cuvant vulgar sau jignitor...aaaa...pentru ca intreb de ce se erijeaza unii in lupi moralizatori cand intind manutele in plecaciune la ' banii murdari ai fariseului' si va simtiti cu musca pe caciula...? ce bine a fost cand dinamo a incasat un milion pe Politic...nu? aia nu mai erau 'bani murdari'? pentru ca intreb cum isi permit unii sa vorbeasca de 'bani murdari' cand ei sunt la a 7 insolventa prin care insala statul roman cu milioane si milioane? curat murdar, coane cenzor!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, dar este fericit sufletește că are președintele pe care l-a votat, nu !?
Daca citesti printre randuri, pictorul a zis ca "asa-i trebuie, daca a fost un prost"
Presiune e pe Popovici, la urmatoarea competitie.
Presiune e pe ala, de la stiri singur cu 5 sau 6 copii care n are bani sa ia haine, mancare la copii.
"Uite ce înseamnă presiunea, cupe europene, să joci cu presiunea publicului, a rezultatului, a patronului și la o echipă care trebuie să câștige fiecare meci". Trebuie? Realitatea arata ca pierde fiecare meci. Cat despre Politic, merita din plin ceea ce i se intampla. La Dinamo avea totul, era iubit, era apreciat in vestiar. A dat tot ceea ce a realizat pentru banii murdari ai fariseului. Cazul sau si al multor altora care se duc acolo atrasi de sumele cu care ii momeste ciobanul ar trebui sa fie exemple clare pe viitor, pentru jucatorii care mai au vreun gand sa semneze cu fc 4 consoane.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.