Alte știri din fotbal
Ciprian Marica, fără ocolişuri după ratarea calificării la Mondial: „FRF se va ascunde în spatele lui Hagi”
0
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Echipele de start
29
S-a terminat! FRF anunță plecarea lui Mircea Lucescu: „Să-i mulțumim”
0
„A fost un șoc” » Ultimele mesaje din tabăra României, cu o ora înaintea meciului cu Slovacia
0
Știri din fotbal internațional
A început Kosovo - Turcia, duelul decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială
0
Imagini dramatice! Selecționerul a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Trădare la nivel înalt: schimbă după 20 de ani? » „Real Madrid ar fi încântată de alegerea lui Kylian Mbappe!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton, fost șef de cabinet al lui Sorin Grindeanu, a fost reținut ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Mare pacat de efortul considerabil al lui Iancu Baga bani multi in incompetenta si lipsa de caracter
daca se dovedeste ca meciul a fost aranjat desi nu cred asta voi da clubul in judecata pt a cere despagubiri de pe urma carora sa-mi fac un control amanuntit la inima la o clinica de pe coasta de azur.
MA BUCUR DE REVENIRE...DAR TIMISOARA E PRAF. SA FII CONDUSA CU 3 -0 DE O ECHIPA ASA MICA. TIMISOARA E PRAF . DINAMO E PRAF. UNIREA E SINGURA CARE MAI JOACA CEVA DAR SI AIA SE DUCE INCET IN JOS!
Da, ciudat meci, Mi-au f.u.t.u.t pariul dar ce mai conteaza ca l-au prins ei. Succes in continuare.
doamne ce a jucat asearaPOLI? nici nu mas fi mirat sa ne dea aia mai vreo4!dupa cum se miscau in teren parca alergau cu ....spatele!si ce stil de joc?nimic domnilor!ce stil le place lor sa joace?si cu cine joaca fotbal adevarat?cred ca banii le dau mari batai si nu numai,oricum ne-am calificat din miracol,pacat de dinamo si unirea,asta e fotbalul,succese la toate si sa ajunga in finala una din ele su chiar doua!
google: xpi games jocuri caterinca
ce rusine-i sa fi caine sa fi asa de kakat adik sa renunti la zicu!!!:)))))bvo poli!!!!ce combinatie a facut m.iancu!!!!!
Nu chiar 100, dar cateva milioane au facut sigur! Au scapat de datorii...ar trebui interzisi pe 10 ani din competitii!
Voi cei din Timisoara,sunteti ca pisica,care acopera ce face in nisip.Tot asa acoperiti si acceptati toate magariile facute de jabba si mai nou de cioflingaru ala,care-si zice "director sportiv".Cel care mai nou i-a luat locul "celebrului" patron pe canalele de sport.Baieti,a-ti auzit de mafia pariurilor,daca nu,intrebat-il pe proful Jeky,el stie despre ce vorbesc.
Verificati la casele de pariuri cotele si sumele pariate pe MYPA la scor la pauza, e posibil sa gasiti niste sume frumoase pariate din Romania pe MYPA....Teoria mea e ca s-au ales si cu bani si cu o calificare!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.