INTERNATIONAL  »  EUROPA LEAGUE  »  ASTRA - SLOVAN 3-0

Ioan Niculae după 3-0 cu Slovan: "Trebuia să fie 7-0" » Ce jucător îi propune lui Victor Piţurcă în afara lui Kehinde Fatai

Articol de GSP - Publicat joi, 31 iulie 2014 00:00 / Actualizat joi, 31 iulie 2014 22:00

Patronul Astrei Giurgiu, Ioan Niculae, s-a arătat mîndru de echipa sa după victoria încîntătoare cu Slovan Liberec, scor 3-0. Finanţatorul giurgiuvenilor a fost mulţumit nu doar de scor, ci şi de jocul echipei. 

Prezent în tribună, Victor Piţurcă ar trebui să-l ia în considerare şi pe Gabriel Enache, despre care Niculae crede că este jucător de naţională.

"E cea mai mare satisfacţie pentru toţi. A fost un meci excepţional. Trebuia să cîştigăm cu 7-0. Şi au fost ocazii frumoase, create. Fatai este un golgheter înnăscut.

Dar toată echipa a jucat bine. Victor Piţurcă, care a fost în tribună, a mai descoperit un jucător de naţională, Enache", a spus Niculae la Dolce Sport.

Citește și:
Îl mai recunoști? Fostul mare internațional argentinian a apărut în tribune la Argentina - Austria și i-a uimit pe fani
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Îl mai recunoști? Fostul mare internațional argentinian a apărut în tribune la Argentina - Austria și i-a uimit pe fani
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
Special
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
Acasă la J.R. Ewing, capul răutăților din serialul Dallas: cum e în realitate ferma Southfork, locul unde s-a născut capitalismul românesc
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Acasă la J.R. Ewing, capul răutăților din serialul Dallas: cum e în realitate ferma Southfork, locul unde s-a născut capitalismul românesc
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și
Profit.ro
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și "Veșnică Pomenire". Apare acum cel mai mare magazin de tenis & padel
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial


Comentarii (15)
decuadi
decuadi  •  01 August 2014, 08:58
Postat de dudulici pe 01 August 2014, 07:57

Bai Adisor,stelist cu creier cat nuca,ne bucuram sa aflam ce a facut Liberec anul trecut si pe cine a aliminat,dar ce treaba are asta cu cu Slovan?!?Astia sunt din alta tara si,chiar daca vorbesc aceeasi limba,zau ca e totusi greu sa-i confundam!!!Vai de capul tau,ce naiba te mai apuci sa comentezi,stai in banca ta!

dudulici[ trezit cu o p ..0a in loc de creier. Mai cauta sa vezi cu cine a jucat astra. te-ai trezit vorbind, asa ca pr05tul!

pisoiulucigas
pisoiulucigas  •  01 August 2014, 08:32
Postat de dudulici pe 01 August 2014, 07:57

Bai Adisor,stelist cu creier cat nuca,ne bucuram sa aflam ce a facut Liberec anul trecut si pe cine a aliminat,dar ce treaba are asta cu cu Slovan?!?Astia sunt din alta tara si,chiar daca vorbesc aceeasi limba,zau ca e totusi greu sa-i confundam!!!Vai de capul tau,ce naiba te mai apuci sa comentezi,stai in banca ta!

Cine sunt Liberec, Estoril sau Freiburg? Ma nene, ce e asa spectaculos sa te afli intr-o grupa cu Sevilla si niste anonimi urmand ca la sfarsitul grupei sa fii pe locul 2 dupa Sevilla? Si cine spanac e Sevilla? Echipa de mijlocul clasamentului sau mai rau in Spania. Mare filozofie. Felicit Astra si pe Giurgiuveni pentru ca echipa lor a jucat bine dar totusi nu fac mare tam-tam din faptul ca i-au incins pe Liberec..Acum e inceputul drumului pentru Astra in Europa. Liberec insa nu poate fi numita o piedica sau un prag. Un adversar modest.

adi_stelistul
adi_stelistul  •  01 August 2014, 08:26
Postat de dudulici pe 01 August 2014, 07:57

Bai Adisor,stelist cu creier cat nuca,ne bucuram sa aflam ce a facut Liberec anul trecut si pe cine a aliminat,dar ce treaba are asta cu cu Slovan?!?Astia sunt din alta tara si,chiar daca vorbesc aceeasi limba,zau ca e totusi greu sa-i confundam!!!Vai de capul tau,ce naiba te mai apuci sa comentezi,stai in banca ta!

Pai, dudulici cu creier mare, faptul ca e vorba de aceeasi echipa e un argument suficient pentru mataluta? In general vorbind, n-ar fi mai bine ca sa-ti dai cu parerea doar la chestii la care te pricepi? Inteleg ca mai mult ai tacea in cazul asta, dar tacerea e de multe ori de aur.

Vezi toate comentariile (15)
Comentează