Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga
12
Campion cu Craiova, Ștefan Baiaram și-a schimbat discursul vizavi de plecarea din această vară
0
Confuzie totală la Chindia - Farul » Analiză VAR de 7 minute la gol, Bîrsan a fost chemat la monitor
1
Edi Iordănescu atinge punctul „sensibil” al selecționerului Gică Hagi: „Vor fi expuși criticilor”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
0
Hull - Middlesbrough, barajul de promovare în Premier League » Start în repriza secundă: zero șuturi pe poartă
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
http://m.ziare.com/uefa/uefa-si-a-corectat-eroarea-uriasa-steaua-a-castigat-cupa-campionilor-europeni-in-1986-1587619
Scuze ca intervin, pun o intrebare pertinenta, in vitrina carui club e Cupa Campionilor Europeni ? P.s.Daca tu crezi ca Becali plateste 37 de milioane lui Talpan , traiesti degeaba..:)))
Si daca ia ce ? Lazio nu bate pe Rennes , asa sa fie oftica mare in randul gigistilor...:))))
Si daca Becali cu Talpan vor ajunge la o intelegere, si va plati acea suma pentru a renunta la procese, si instanta judecatoreasca va decide ca Steaua = FCSB, echipa din liga 1? Ce o sa faci, vii pe stadion sa-l vezi pe Florinel? Lasati decizii judecatoresti sa decida in locul vostru, pentru ca voi nu sunteti in stare sa aveti o parere si sa judecati singuri! De astia ca voi mi-e scarba, cei 34% care au votat-o pe Veorica, doar pentru ca asa a zis Antena 3! La 10 ani am fost pe stadion in 2000, la derby-urile cu Dinamo, Rapid, FC National sau Rocar, cu Radoi capitan pe teren, la 30 de ani tot la aceeasi echipa ma duc pe stadion. Cum nu vii tu, Tepes doamne... pfff
https://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=50065/profile/index.html cap patrat ***, n-ai nicio treaba cu fenomenul, stai jos.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt pro echipei pe care am sustinut-o in ultimii 18 ani, pentru care m-am bucurat alaturi de meciurile cu Valencia, Betis, Ajax, etc. sau am plans ca la meciurile cu Middlesbrough! Sunt alaturi echipei cu Radoi capitan! Si din cate stiu, in acea perioada, pe armata ii durea undeva de clubul de fotbal, nu erau bani nici de salarii.. de ce as sustine acum o echipa anonima din liga a 4-a, infiintata acum 2 ani, doar pentru niste bani si orgolii prostesti, sustinute de judecatoria de 2 lei din Romania?
Ia uita-te putin in urma cu 2 ani, ca parca a ajuns si in primavara europeana, dupa ce a castigat primele 4 partide din grupa. Frustrare mare, nenica, frustrare mare....
Si tu esti pro Becali?:)))
Dane, mi-e teama ca va scapa 'primavara' europeana. Mi-as dori enorm, dar simt din vorbele tale renuntarea. Esti pe cale sa primesti un nou angajament consistent???
CFR a făcut un meci bun și un parcurs foarte bun...de ce trebuie sa isi caute acest plangacios scuze?De ce da exemple alte echipe si de ce nu crede în echipa lui...aceste tertipuri la Dan Plangacescu sunt dezgustătoare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.