Postat de Emil Sabau pe 29 Noiembrie 2019, 07:55

O creatura frustrata acest Petrescu.Declaratii de calic ce -si scapa mamaliga in praf

Te-am ginit :)), esti fecesebist si gigist de mic !

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  29 Noiembrie 2019, 10:08
Postat de robertpopa pe 29 Noiembrie 2019, 09:50

Asta te doare pe tine Bursucule, cate a luat Steaua? Ai bagat iar autobaza 60 de minute sperand la un egal alb. O sa o bagi si cu Celtic si o sa mergi in primavara, dar nu mai fi ipocrit!

Bai pirlitule Dan e o legendary a stelei mai importanta hagi ! Dan a imbracat tricoul stelei de la junior 3 . In plus a spus cu glas tare ca fcsb este steaua pentru el

llocomotivalibera
llocomotivalibera  •  29 Noiembrie 2019, 08:21
Postat de agiler pe 29 Noiembrie 2019, 02:20

Da ma Steaua a luat 5 pentru ca era un meci de calificare mai departe in primavara europa league.Si ii batusem la Bucursti cu 1-0 si au jucat cu ce aveau mai bun in echipa.Dar e proverbul ca prostul nu e prost destul pana nu e si fudul.Se lauda ca a pierdut cu rezervele lui Lazio doar cu 1-0 ce gandire ***.

Vlad Muresan  •  29 Noiembrie 2019, 06:14

Ce penibil, Steaua a jucat cu titularii lui Lazio nu cu rezervele.

109620883845176
Gabriel Topai  •  29 Noiembrie 2019, 02:34

Relevant este ca CFR aduna puncte si coeficient untr-un sezon cat aduna Viitorul cu FCSB la un loc in 5 sezoane. Restul e Cancan a la' machedoni.

mihai_bn
mihai_bn  •  29 Noiembrie 2019, 00:46

Nu Dane, n-ați meritat victoria! Dacă ați fi înscris măcar un gol împotriva unei apărări de 2 lei, cum a fost cea a lui Lazio aseară, atunci ați fi putut pretinde că meritați victoria. Că italienii erau de bătut, asta-i altceva.

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  29 Noiembrie 2019, 10:44
Postat de magic4ever pe 29 Noiembrie 2019, 09:18

Asta visezi tu dar nu o sa se intample ...CFR cand a primit 3 goluri la Celtic a marcat 4 goluri...CFR scoate fara probleme egalul de care are nevoie pe teren propriu si tu o sa ii vezi la TV si in primavara europeana in timp ce clona FCSB nu o sa intre nici in play-off!

Nu-s de acord! FCSB o să intre în playoff. Nu de alta, dar în playout nu are loc de FC D 1948 SA...

raikkonen79
raikkonen79  •  29 Noiembrie 2019, 10:42
Postat de Daniel Irimescu pe 29 Noiembrie 2019, 09:51

Il ia gura pe dinainte dar chiar nu merita sa piarda !

Daca ar fi incercat sa joace ceva in prima repriza, ar fi obtinut cel putin un egal si nu am fi fost nevoiti sa-i suportam tanguiala asta de care suntem satui. Celtic va veni la victorie la Cluj. Cel mai probabil pe CFR ii vor califica cei de la Rennes. Lazio nu are cum sa bata in Franta daca se prezinta cu acelasi lot.