Alte știri din fotbal
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
0
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Eugen Neagoe a oferit declarația serii după Rapid - Petrolul 1-1: „Nu ne-au făcut adversarii «harakiri»”
0
Știri din fotbal internațional
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
Lasa gargara. Nu exista Steaua in prima liga de fotbal a Romaniei. Nu o spun eu, o spun cei care organizeaza competitia. Plus justitia. Plus toate site-urile. Nu mai abera. Pana si tu stii asta, dar... incearca sa treci mai des pe la alcoolicii anonimi, sa revii cu picioarele pe pamant.
Desființat nu a fost, însă suspendată activitatea secției de fotbal între 1998 și 2017 da. Asta o spune chiar ANS, dacă chiar vrei să te informezi corect găsești documentul online. La reluarea activității, conform ROAF, echipa de seniori începe din L4/L5. Ce nu ne explică nimeni e cum FC Fcsb a fost afiliată la FRF pe 3 martie 2003 și substituita în plin sezon AFC Steaua. Știi tu?! Ca te vad foarte documentat …
Nu văd nicăieri această obligație. Dimpotrivă! Uită-te în clasamentul FRF, adică instituția care organizează competițiile de fotbal din România și are toată documentația, acolo scrie Steaua București, nu apare CSA. Însă CSA apărea și în titulatura clubului în anii ‘80, atunci când s-a câștigat cupa aia cu care va lăudați voi. Deci?! :-)))
Fake news, doar zvonuri, atâta poți de oftică. Btw, de câte ori intru, ești aici cu minim 3 conturi.
Non stop pe gsp? Asta-i demascarea ce ne place. :)) *** Cand mai iei si tu o pauza la 10 zile, apare fratiorul randumb. :D
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Mai citeste odata ceea ce am scris. Am facut referire STRICT la partea cu "jucatul de fotbal". Ce *** ma iei cu "valoarea echipei adverse" cand eu ziceam ca noi facem autobaza fara nici-o ocazie de poarta la scorul de 0-2 ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca intra mingea lui Birligea, iti spun eu ce se intampla. Pierdeati la scor mai mare. Prea multe "what if's" pe aici.
A lui Steaua, evident :)). De-aia e obligată să pună csa în față
Asta-i oftica ce ne place :))
raspunsul e la intrebare , daca nu erati clona de ce trebuia reformat? si de ce a inceput in divizia 4? Ca Steau Bucuresti n-a fost desfintat sau retrogradata niciodata!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.