Alte știri din fotbal
„În locul lui aș tăcea” » Ioan Varga și-a pierdut răbdarea cu Louis Munteanu: „E un simplu jucător!”
0
Eugen Neagoe, furibund după umilința încasată de Petrolul: „Când aud lucrurile astea este deranjant! Dacă intram eu, vă garantez că Romanchuk nu înscria!”
0
Dinamo și FRF îl contrează pe Gigi Becali: „Anul ăsta toate competițiile își bat joc de FCSB!”
0
Entuziasm la cote înalte în Bănie, la 4-0 cu Petrolul: „Suntem și buni!”
0
Știri din fotbal internațional
Ruben Amorim e furios pe fundașii lui United: „Pierdem pe a doua minge”
0
Cu Andrei Rațiu pe teren, Rayo Vallecano a reușit să evite rușinea cu o divizionară inferioară în Cupa Spaniei
0
Reputatul ziarist de la Gazzetta dello Sport face radiografia lui Chivu la Inter: „Uitați-vă cum se face respectat în vestiar! Așa ceva se întâmplă doar dacă ești bun”
0
Fostul elev a dat de pământ cu Guardiola: „Un șarpe! Soția spunea că e pervers”
5
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
„Dacia Duster”, reclamă din 1984!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Întâlnirile în afara legii ale premierului Bolojan din Palatul Victoria. ...
Libertatea
Bărbat acuzat de omor, după ce și-a lăsat iubita să moară de frig pe cel ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin minte cu nerușinare într-un interviu în presa străină și ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
HAHAHAHA ................un *** vorbeste despre carte :)))))))))))))))))))))) Dupa ce esti istet mai esti profesor de romana :))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce plansete, ce tristete pe gigime, cand ar fi trebuit sa se bucure si ei daca erau niste oameni normali, i-au apucat zbieretele si invectivele la adresa interlocutorului cand li s-a atras atentia ca pase de-astea de la adversar te poti astepta sa primeasca zecesebe la Botosani si ca urmeaza meciul cu Hoffe, o echipa decenta de Bundesliga :)) ASA CEVA... :))
Oameni seriosi si destepti!
Nu doar ca esti prost , nici carte nu ai. Dispari.
Nefericit trist frustrat. De sub podud se vede rau. Iesiti de acolo.
Suferinta si frustrarea inving rusinea! Tu realizezi ca omul ala si altii ca el sufera de vreo 19 ani adica exact atunci cand participau si ei pentru ultima data intr-o cupa europeana si erau eliminati tot de aceiasi ros albastrii. :D
Păi este normal ca noi să fim mai mulți ca ei. Victoria Stelei le-a provocat insomnii! Ei(unii) au și o problemă cu vârsta. Unii sunt nepoții lui Matusalem! Au peste 300 ani dar par doar de 150 de ani! Hai STEAUA!!!
Salut, lucica! A fost noapte alba pentru haterii de profesie! Sper sa le oferim in continuare astfel de"bucurii"!:)))
aaaa, te-au lăsat la încasat de pe contul ăsta :)) hai te-oftici :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.