Alte știri din fotbal
Dani Coman a dezvăluit secretul din spatele startului perfect de an la FC Argeș: „Noi compensăm prin alte lucruri”
0
Cum vrea să pună capăt dezastrului » Gigi Becali este gata să facă ce nu a mai făcut de 4 ani: „Mă duc eu la ei”
4
„Clasamentul îți provoacă dureri de ochi” » Iasmin Latovlevici știe ce se întâmplă la FCSB: „Când joci la cea mai mare echipă din țară...”
0
Portarul care are 7 titluri de campion în România, verdict după prestația lui Târnovanu: „Nu mai e cel de anul trecut, dar are o scuză”
0
Știri din fotbal internațional
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Istvan Kovacs, delegare tare în Liga Campionilor » Îl va arbitra pe Cristi Chivu la meciul decisiv cu Borussia Dortmund
1
Conte nu depune armele, dar recunoaște: „Înfruntăm furtuna și este absurd acum să vorbim despre titlu”
0
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
0
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
VASLUI SI STEAUA SUNT ECHIPELE CU CELE MAI MARI SANSE DE CALIFICARE!!!TIMI SI UNIREA NE ESTE GREU SA CREDEM CA SE MAI POATE FACE CEVA!!!1 UREZ SUCCES LA TOATE ECHIPELE DIN ROMANIA !!! FORTZA VASLUI!!!
hai vaslui
SUCCESS VASLUI !!!
pe digi parca de la 8 seara
vaslui e peste lille, aiai clar
usor tati ca nu mai esti in spania:))
salut, stiti cumva daca meciul este televizat ??
sa ai gura aurita !!HAI VASLUI!
am vorbit cu un jucator al echipei si mi`a spus ca baietii sunt nemultumiti de actualul tehnician cat si de lotul adus din spania de el si vor sa scape de ei cat mai repede.Uitati-va la Wesley ce atitudine are in teren si cu trateaza unele faze. nu cred ca apuca returul de la lille
io zic ca Vaslui are sanse sa treaca de Lille cred intr un 2-0 pt Vaslui!! Fortza Steaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.