Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
O spui tu din cutia de carton
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De aceea o expune , este cu garanția pe sfârșite , e leat cu Gele , azi mâine nu o mai ia nimeni
D aia e adulat de juma' de tara....
Fata nu are nici o vina,daca taica-su vrea sa o expuna,e treaba lui!
Poate se mărită cu Gele
Ce manită, ca de atâta tremurat p’acolló s-a subțiat tzatzikiul prin restaurante. Dar grețilii ăştia chiar fură tot, orice idee mai de Doamne-Ajută! Am aflat pe surse ca își obligă suporterii la intrare sa isi ia fular cu FC Nea Gigi. Aşa a ajuns mare si Onasis! Shame on him!
Bă hateri, ia mai băgați-o și pe aia cu 5G-ul, să nu ruginească :)) Măcar 2 săptămâni, până aflați dacă sunteți romani sau frankfurteri de mici :))
"... Marii absenti sunt Olaru, Lixandru si O. Popescu..." Ce "mare absent" e OP??? Cand a fost pe teren toti se intrebau ce cauta acolo, cand nu, de ce nu e?!? Echipa merge bine, uneori chiar foarte bine cand de cand OP nu mai e prin preajma! Nu-l mai faceti atat de mare ca s-a vazut, imediat si-o ia in cap de crede ca e de neinlocuit! Cred ca acum, de cand e "mare absent", si-a mai facut vreo doua tatuaje si si-a schimbat culoarea "cositelor"!!??!!
Te las in pace, oricum n-ai înțeles nimic din comentariu..........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.