Alte știri din fotbal
Ciprian Marica știe cine îl va înlocui pe Denis Drăguș cu Turcia: „Pierdere mare, el va fi titular”
0
Kopic a luat decizia! Ce se va întâmpla la meciul cu Farul, după eroarea lui Epassy
0
„Să-i luăm gâtul?! » „Țețe” Moraru îi ia apărarea lui Epassy, după gafa din Dinamo - Petrolul
0
Meci fără VAR în Superliga » Probleme la stadion
0
Știri din fotbal internațional
Rămâne Cristi Chivu cu buza umflată? » Obiectivele lui Inter sunt în aer! Cluburile au blocat toate transferurile
0
Jose Mourinho, după ce a picat cu Real Madrid în Liga Campionilor: „Regele!”
0
Pep Guardiola, discurs pro Palestina: „Am ignorat Gaza. I-am abandonat pe copiii manipulați de lașii puternici!”
1
Noutăți cu transferul lui Drăgușin: italienii iau mâine decizia! » „Fiorentina era asul din mânecă, dar...”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
"Statistica dublei manşe e înfiorătoare, dar amuzantă pentru stelişti: 25-2 pentru belgieni la şuturi pe poartă, 25-4 la cornere, 40-12 la şuturi la poartă. În retur, Ekranas n-a tras pe poarta lui Anderlecht, chiar dacă adversara ei cîştigase deja turul cu 5-0!" citeste cu atentie, te rog..
la statistica din meciul lor cu anderlecht ati spus ca nu au dat nici un sut pe poarta dar cu cateva randuri mai sus ati spus ca au fost 24-2 suturile pe poarta. deci ?
Si vezi ca Steaua nu e Anderlecht si nu e calificata inca. Si nici straini ,,de mare valoare" n-are. V-ati obisnuit si voi cei din presa dar si cei din fotbalul nostru, sa numiti aiurea ,,mare valoare" orice geamandura care n-a gasit de munca la Mc Donalds in Belo Horizonte si a aterizat pe la Urziceni sau pe la Medias ca sa joace fotbal. Dar sunt brazilieni!!!! Iar la noi, toti manelarii alcoolisti si repetenti care nu stiu sa lege doua vorbe in romaneste si dau doua pase bune intr-un meci sunt mari talente in capul vostru. ,,O sa mai auzim sigur de el", asa ziceti mereu!:))) Si aveti dreptate! Mereu auzim de ei, ba ca stau la coada la vreo zd'reanta care se vrea vedeta, ba
Draga Remus Raureanu, iei droguri? De unde ai scos prosteala ca echipa lor arata ca una de liga a doua de la noi? Noi ce mare liga avem? Cine a auzit de noi? Ce mare echipa e campioana noastra? Stie cineva unde e Vaslui pe harta? Va dopati aiurea cu istorii de 3 lei din care traiti asa inca 300 de ani. Macar aia n-au un Mitica, un Padureanu, un Sandu sau vreun alt cocalar prin fotbalul lor iar la ei, ,,in liga a doua" cum aberezi tu, nu vine garda peste arbitri ca sa-i bage la bulau si nu fuge un cioban des(,,)creierat cu banii pe strada filmat de toate posturile, dupa membri altei echipe ca sa le dea bani. Scrie ce vrei despre meciul in sine dar lasa comparatiile de doi lei la o parte.
Eh, uite asta e atitudinea, Becali trebuie injurat nu Steaua.
Sa nu-i subestimam. Am mai facut asta odata cu Tranava cand am tratat meciul lejer. Si am mai facut-o in 2008 cand Lituania ne-a batut la scor de forfeit. Orice meci e important, orice meci trebuie tratat serios.
cand am jucat cu o echipa "de liga a 2-a si- am furat-o in europa?
ultima data cand au jucat cu o echipa "de liga a 2-a si-au cam furat-o, din ce-mi aduc eu aminte... important e totusi sa trateze dubla cu seriozitate si nu ar trebui sa fie probleme. Lupta Steaua, _|_ Becali
transfermarkt e o prostie fara limite, trebuie sa fi bolnav psihic sau paralel de fotbal sa ai incredere in sumele vehiculate si cotele de piata ale jucatorilor ofertie de aceasta sursa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.