Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Marcelo Bielsa: mit sau dezastru? » De ce Uruguay a pierdut cu Spania mai mult decât o calificare
0
Sindromul Certeze lângă Vancouver » Ne-am trezit cazați într-o vilă colosală la Mondial: cum păcălesc canadienii statul
1
Și-a prezentat scuzele pentru gafa care a „ucis” Uruguayul: „Nu am suferit niciodată atât de mult din cauza fotbalului”
0
Spania a pierdut doi fotbaliști de atac
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
@egipteanul MULTUMIM: Dinamo Bucuresti Rapid Bucuresti Steaua Bucuresti U Cluj Otelul Galati Gaz Metan Medias Poli Timisoara FC Brasov Unirea Urziceni Gloria Bistrita FC Vaslui CFR Cluj Sportul Studentesc FCM Tg. Mures pentru ca au tinut U.Craiova in zona retrogradarii. Ce sa mai vorbim de EUROPA??? :D
Tot cartierul giulesti sa ne s'ugapula !!
Adevarul e ca Steaua a cedat psihic.Echilibrul s-a rupt odata cu penalty-ul acordat pt Liverpool.Pacat de rezultat,desi Liverpool merita sa castige,dar nu cu aceasta diferenta.
Ba baieti... eu sunt dinamovist, dar sunt corect. Daca era Dinamo in locul Stelei, poate lua 8, nu 4. Dar ideea e simpla: SUNTEM PENIBILI cu TOTII!! FOTBALUL ROMANESC E PENIBIL!!! 4-1 ptr Liverpool, dar in ce circumstante!! Liverpool a jucat fara Gerrard, Torres, Kuyt, Carragher, Skrtel, Glen Johnson, Milan Jovanovic, Poulsen, Fabio Aurelio. (astia toti sunt titulari). Daca cu Kelly, Spearing ne-au dat 4 goluri, da pai cu astia de mai sus, ma intreb ce se intampla?? Concluzia:Romania e
CA DE OBICEI,FITABUL DE PE TEREN NU ARE NICI O LEGATURA CU DECLARATIILE.STEAUA A JUCAT CU ECHIPA "SECOND HAND" A LUI LIVERPOOL SI A FURAT-O RAU.RESTUL E ISTORIE.DACA FOTABUL S-AR JUCA PE VORBE,STEAUA AR FI CAMPIOANA EUROPEI !
bai da ce se mai bucura dinamovistii si rapidistii astia de kkt.datorita stelei mai apucati sa jucati si voi prin europa cate un meci. ca turul 2 nu-l mirositi. steaua a jucat bine dar de.... diferenta de valoare si ceva ghinion
mdeah eu nu am zis ca rapid e peste liverpool sau ca ar fi batut azi nu sunt debil,dar sunt unii pe aici daca ma intelegi care o vad pe steaua campioana inca din etapa 1,unii care scriu articole non stop despre steaua si asa mai departe,ca sa nu mai zic de jiji care a venit cu gandul sa bata pe anfield,romania nu are treaba cu fotbalul european fie la club fie la nationala si cu asta basta eu unul sunt multumit ca am vazut finala olanda-romania la tenis de masa cu aia raman
Totusi, eu refuz sa cred ca Liverpool are nevoie de ajutorul arbitrului intr-un meci cu Steaua, sincer! Arbitrajul a fost jenant, asta e! Cred ca un 3-2 era mai apropiat de ceea ce s-a intamplat.
Anghelov si Radut NU trebuiau schimbati. Am ramas interzis cand am vazut ca ies cei doi, Anghelov cel putin nu mai intelegea nimic...
Ba tzzigane !! Craiova a reprezentat romanika de 3 ori in europa dupa 89 ' ...de fiecare data a fost eliminata din primul tur preliminar .. de ciprioti, bulgari si sirbi..da-ten gtii mtii !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.