Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Donald Trump amenință că „nu va mai rămâne nimic” din Iran, dacă nu ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
N-am vazut sa scrie Steaua pe nicaieri. Tu tii cu CS Mioveni, nu?
Derby in B ! Jucați cu afumatii! Greu ? Chipirliu salvează ne!
În grupele Cupei României sunt tot 24 de echipe, CSA nu are loc între ele. Mediocritate dar nici chiar asa. Baga un plans și spera la un egal cu Ungheni
Dacă un joc slab, submediocru, poate fi atata de laudat, chiar dacă s-a obținut un punct, atunci nu mai exista speranțe de un joc de calitate, la nivel european. Chiriches și Tanase au fost figuranți, au alergat fără folos și fără veleități tehnice. Lui Chiriches ar trebui sa-i găsiți un loc pe banca, nicidecum titular.
Talpane, ai auzit ce strigau 10.000 de români pe stadionul nemtilor ? Lupta STEAUA !! Nu le deschizi proces penal ? Esti prea PROST...informat !!
Eheei, dacă avea CSA-ul lui Talpan drept de promovare, ce mai defilau ei acum prin Europa League. Pe banii MApN, normal.
Bravo FCSB, anul asta e anul lor in Europa.
Ar trebui să fiți amândoi mai modești. S-ar putea că foarte curând să vă apuce plânsul. Arogantele se plătesc de obicei.
Meciul trebuie anulat… sa se desecretizeze documentele
Bine ca merg 24 de echipe! Mediocritatea este premiata, traiasca sistemul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.