inteleptul tace si face...pe cand tu prin tot ceea ce declari nu esti decat asa cum afirma dragomir despre angajati ca sunt slugi tie chiar ti se potriveste numele de SLUGA...imi pare rau de tine dar cat de curand vei esi prin usa din spate...becali viseaza doar bani si atat cat poate sa-i scoata din fotbal mai rezisti..bafta

alpin  •  02 Octombrie 2009, 20:53

O intrebare simpla, pentru Slujitza: aveti gazon cum au echipele din liga a saptea din Olanda??? Asa ca, mucles!

•  02 Octombrie 2009, 20:48
Postat de stelistul07 pe 02 Octombrie 2009, 19:29

corect, echipele din olanda nu sunt deloc superioare echipelor romanesti. Ajax egal cu Timisoara Steaua egal cu Twente CFR Cluj merita un egal, dupa ce in a doua repriza au ratat din toate pozitile.

da, inseamna ca in opinia...dvs., daca respectam A=B si B=C, si Sheriff este egala cu echipele olandeze...... najpa rau!!!!

•  02 Octombrie 2009, 20:44

Lippi.....de Ghencea, trezeste-te, tata, ca ai luat-o-n jos !!!! Tu chiar nu vezi nimic diferit ???? Eu sunt bandajat la ochi deja, era sa-i pierd pe amandoi, asa de evidenta este..... :-) Ne bat toti neica nimeni (fara aluzii!) si voi va faceti ca suntem "pe acolo"...vai de lala noastra!

brasoveanul1
brasoveanul1  •  02 Octombrie 2009, 20:33

PENIBIL PERSONAJ MIHAITZA===STEAUA NU DA GOL SI NU PREA JOACA NIMIC===ORICUM NU TE ORINDE IARNA LA STEAUA EXACT CUM A ZIS LACATUS

stel1stu
stel1stu  •  02 Octombrie 2009, 20:18

pacat ca steaua nu are antrenor pe masura....mai scoate mana aia din buzunar stoichita ca de teatru suntem satui

•  02 Octombrie 2009, 19:45

Slughita are dreptate: nu sunt cu nimic mai sus Olandezii, in domeniul cresterii oilor. Chiar sunt mult sub noi, se poate spune!

sandoval
sandoval  •  02 Octombrie 2009, 19:34

de cand e Twente echipa de top in olanda?

stelistul07
stelistul07  •  02 Octombrie 2009, 19:29

•  02 Octombrie 2009, 19:26

Pana una alta Stoichita i-mi place,a adus ceva spectacol in jocul Stelei,sper din tot sufletul ca jocul echipei sa creasca de la meci la meci,astept sa revina Cr.Tanase,Ovidiu Petre si Emeghara,ne trebuie un atacant de careu,(Kapetanos nu e jucator de 90 de min.ci de ultimele 15-20) si mai trebuie lucrat la conditia fizica...HAI STEAUA!