Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a numit omul-meciului la Hermannstadt - Rapid: „Cel mai bun de pe teren”
0
Hermannstadt - Rapid 0-3 » Giuleștenii se distrează la Sibiu și urcă pe primul loc! Gol de colecție pentru Grameni, punctează și Jambor!
2
Golul anului în Superliga! Grameni, șut senzațional de la 40 de metri
0
Înlocuire de portar în meciul Hermannstadt - Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
0
Albacete - Barcelona, în sferturile Cupei Regelui » Gazdele nu au trac! Ocazii la ambele porți
0
Prima ocazie în Arsenal - Chelsea » Duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
Pt Puscarie: Adevarul doare? Nesu a contestat doar neprofesionalismul conducerii din Ghencea, nicidecum nu a aruncat cu noroi in echipa. Asa ca nu prea isi are rostul comparatia lui Nesu cu Trica.
Pt Nesu Ai uitat de unde ai plecat ? Ai uitat ca STEAUA a facut din tine fotbalist ? Ai procedat precum Trica. Dupa painea alba mancata in Ghencea, a aruncat cu noroi. Si, la revenirea in Ghencea se plangea ca a fost injurat. La fel vei pati si tu. Vei fi injurat si huiduit si, parca te aud: "Am muncit pt acest club", dar omiti sa spui de aceste cuvinte urate. SA-TI FIE RUSINE!
e parerea lui si trebuie respectata .. din cate stiu a fost declarat printre cei mai buni fundasi din olanda pe partea lui, si a facut parte de cateva ori din echipa etapei acolo .. de cate ori m-am uitat la olandezi, nesu era titular .. asa ca .. referitor la steaua, bafta deseara dar, x2 scrie pe meci
nesu e nesimtit,pai de unde a mancat o paine si a ajuns in olanda?nu de la steaua?flacaule nu uita de unde ai plecat,si in olanda te respecta se vede de asta prinzi mereu banca:)))
Nesu, copil de pilele lui taicasu. Asa a ajuns la steaua. Este un simplu jucator mediocru. Iar ca fotbalist respectat, in Romania nu se vrea asa ceva inca, din cauza comunistilor si a interlopilor. Iar jucatorul Roman nu are nici un caracter, daca avea ar face ceva contra acestor infractori.
Ogararu este o tzeapa la AJAX, asa era sa fie si Chivu, noroc ca cei de la AJAX au avut multa rabdare sa il educe pe un Chivu si sa ai arate cum se joaca Fotbalul Adevarat.
Neşu e cam diliu, dar întotdeauna s-a dedicat echipei. Nu poţi să-l acuzi că era indolent. În plus, era unul din fotbaliştii cu ceva educaţie, e normal să tânjeşti după respect. Alţii mai prăpădiţi cum e Nicoliţă se bucură că au stăpân cu bani şi tac mâlc, s-ar lăsa amăgiţi toată viaţa pentru un salariu decent, chiar dacă ar merita mult mai mult.
fugit la vestiar de rusine voi putin va pasa Ma uit acum la cei care joaca la Steaua 2 niciunul nu promite Atunci cand Dan Petrescu juca la tineret rezerve se observa de la o posta ca va fi unul din mari fotbalisti ai Romaniei va spune aceasta un simplu fan al fotbalului generatiile care vin nu promit nimic decat multa indolenta uitativa la acest foarte talentat C.Tanase doamne ce pacat ca nu va dati seama ce ratati un viitor lini
Nesule ai vazut cum alergau cei de la Unirea in meciul cu Sevilia daca da cred ca asa ar trebui sa alerge fotbalistul roman si atunci am juca de la egal la egal cu cei mai buni Dar voi fotbalisti Romani in cele mai multe meciuri sunteti de o indolenta crasa nu aveti nici pic de mandrie de patriotism va intereseaza bani bani si iar bani Acesta este motivul ca nu facem fata in Europa Rugbisti francezi cand au luat bataie de la Romania au
am vazut ce respectat e Ogararu la Ajax...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.