Alte știri din fotbal
Din nou mesaje cu iz rasist la Rapid - Dinamo » „Câinii” au aflat scenografia giuleștenilor
0
Apariție rară la Rapid - Dinamo » Fostul acționar, surprins după multă vreme în tribunele Giuleștiului
0
Rapid - Dinamo: nicio schimbare la pauză
21
Ovidiu Burcă, radical după ce i-a oferit Csikszeredei primul punct în Superliga: „Nu e simplu”
0
Știri din fotbal internațional
0-4! Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Fostul jucător de la Rapid, „triplă” la noua sa echipă » În Giulești a reușit doar 4 goluri în 73 de meciuri
0
Gaziantep - Alanyaspor, în prima etapă a noului sezon din Turcia
4
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
7
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Diana Buzoianu convoacă de urgență șefii Romsilva: contracte de 28.000.000 ...
Libertatea
2 castigate si 2 pierdute
este suporterul stelei ORIUNDE, nu numai in europa
pacat ca nu are putere si la uefa sa retraga citeva licente poate asa ajungeti in finala!
.....de acord cu ceea ce spui......şi Naşul are acces la ,,etnobotanice" , şi pe deasupra ori pe dedesubt (că oricum nu mai contează) sforării se fac la greu şi la UEFA nu numai la FRF-ul cu dezONOARE ,,păstorit" de Naşu. Fii convins că el şi Lupescu vor ,,transpira" la greu pe la UEFA pentru a ajuta ,,turma" să ajungă în finală.
Nu are! Nicio echipa din Romania nu poate juca in ultimul act al unei competitii europene!!! Steaua a castigat UN SINGUR meci in ultimii cinci ani, in grupe. Ce argumente are pentru a visa la o finala? Doar "visele" fantasmagorice ale clownului care o conduce!!! Mai coborati si pe pamant. E mai sigur.
Nu cred ca Nashul a baut apa dupa Gigi Becali! El obisnuieste alte lichide!! Probabil, boala l-a afectat la "mansarda" pe bietul Nash!!!
Cum sa nu,la ce jucati poate va da Platini o dispensa si treceti direct in semifinalele Ch League !!!
STEAUA IS THE BEST !
Te simti jignit ? Normal , pe voi va jigneste si sapunul nu doar o declaratie ! :)
Pai si nu are dreptate ??? :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.