Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
adu baaaaaa antrenor :)
Cel mai bine a jucat arbitru de centru !!
patroane, ai dat la antistelisti cu coeficientul in cap?
welcome to Steaua!
Cred că e vorba despre Olaru!!!
"Cum e turcul,as-i pistolul", ***-i ca ***,i se potriveste perfect lui Becali,increzut si ingamfat(crestinule fariseu,mare pacat,baga de seama!),oare nu sunamai bine ca la primit pa Narcis la ella birou?Dar nu,fanfaronul la chemat la palat! Narcis Raducan nu s-a invatat minte,nu peste mult timp va pleca de la "palat" umilit cu coada intre picioare.Bine Narcis,in scurt timp vei devenii mic,mic si neinsemnat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Craciunescu care este un specialist a spus ca niciodata nu se acorda al doilea cartonas galben pentru un astfel de fault...FCSB s-a calificat cu marele ajutor al arbitrului, altfel probabil se ajungea la penalty-uri pentru ca nici o echipa nu juca nimic si acolo se putea intampla orice...arbitrul trebuie sa primeasca prima de victorie dupa acest meci! Guimaraes va da cu terenul in cap!
cine, steaua prostilor ? aseara a jucat fcfcsb..
Cine?!?!
Cand esti frustrat mai bine te abtii. Faultul la Vlad a fost 100%..iar eliminarea corect acordata. Fundasul ala a mai avut cateva faulturi grosolane. De galbenul la Planici nu spui nimic?dc tot vb de arbitru.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.