Alte știri din fotbal
Pancu îl așteaptă să semneze cu Rapid: „Sunt în fața acestei dileme”
0
Nicolescu l-a văzut la joc și a rămas perplex: „Este ireal cum a reușit să păcălească!”
5
Răsturnare de situație! De la nuntă, direct la barajul de menținere în Superliga: „N-am jucători la număr!”
0
Mirel Rădoi vrea „să îl fure” pe fostul elev din Superliga la Gaziantep
2
Știri din fotbal internațional
Fotbalul nu e mereu invenție » Lecția lui Luis Enrique pentru Mikel Arteta și cum putea ieși Arsenal din propria capcană
0
Cele mai tari 50 de cadre surprinse de GSP după PSG - Arsenal » Luis Enrique l-a imitat pe Chivu, uluitor ce a făcut miliardarul qatarez pe teren
0
Arteta acuză arbitrajul, după ce Arsenal intră în istoria finalelor: „E grav” » Nu i s-a întâmplat în 2.350 de zile!
5
Direct în istoria PSG vs blestemul lui Arsenal în Liga Campionilor » Cum a fost „furat” Luis Enrique din mijlocul petrecerii!
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Scumpiri la Digi de la 1 iulie. Compania a început să-și notifice clienții: ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Nu prea e rivalitate intre echipele din Albania si Cehia. Dar si noi suntem tot cu Cehia. Nu conteaza cine da gol de la Mlada, sa fie random.
Stiti ce a zis James Hetfield aeara inainte de melodia One ?? Ca FCSB nu este Steaua !! ''Steaua is ONE '' in liga a 4-a !!
Pe ce loc au terminat cehii asta vara conteaza mai putin. De curiozitate, pe ce loc sunt acum si pe ce loc FC fcsb?! Asta ne da o imagine mult mai corecta a formei actuale. Azi 1 solist! :-))))
Cred ca acest meci este filmat aproape de teren , pentru a-si face Gigi o impresie despre cine va schimba la pauza. Sa vada cine nu se incadreaza in ideea de joc din prima.
Vergil iar va da declaratii pe muzica din X-Files. *** a fost la vestiar *** ***. Se anunta ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cehi sunt o nuca tare dar ne calificam. Force Steaua!
Respect
Mbapeu ramane acasa, ii bat cehii. Voi incepeti la 9. Cine transmite? Look TV?
Fericeste-ne in seara asta Mlada
Joaca bine Mlada...fcfcsb pierde... Cfrul este singura echipa care o sa ne reprezinte in Europa.. CeFericiRe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.