Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
nu stiu cate echipe mai sunt conduse de 2 fosti STUDENTI,probabil si viitori.
IDIFERENT DE STATUTUL COMENTATORULUI . DACA NU AI BUNUL SIMT NU DAI REPLICA . MEME ANGAJAT AL CLUBULUI RESPECTIV ARE DREPTUL LA OPINIE . SACA TU AI ALTA OPINIE E VTREABA TA - DAR SA FII FAYR PLAY .
E la meno_pauză:))
Mimi si sapunul
Va rog frumos nu mai publicati declaratiile detinutilor de drept comun.
Bun conducator in fotbalul romanesc si bun mistocar cand e vorba de atacat *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu chiar nu înțelegi ca lumea s a săturat de nonvaloare, HOȚIE,mediocritate, lipsa fair play,etc.toate s sinonime cu FCSB.daca uiti de trecutul de infractor ă lui mimi *** si gigioc e treaba ta.nu ne obliga sa ascultam manele cand noua ne place muzica clasica.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Puscariasul asta este chiar idiot de tot !! A ajuns sa ne explice ca Hapoel Beer Sheva ar fi o mare echipa care ar fi speriat Europa, iar "fantastica" Fcsb, cu el manager general,, invingand in Israel, ar fi obtinut vreun succes epocal !!
Care Popescu? Te referi la Gica Popescu? Ala arestat ca ducea bani in valiza in afara tarii pentru un anumit impresar ? Pai ai gresit echipa amice, ala se inhaitase cu presedintele de la dinamo, unul Ioan Becali il cheama, de altfel, au si fost "colegi" la studii.... dar dupa cum te exprimi, cred ca tu nu prea ai fost dus pe la scoala, deci nu am asteptari prea mari la tine..
Dica,nu ai invatat ninmic,din ce a patit Popescu,fiindca s-a inhaitat cu vagabonzii astia de la fcsb!?Pleaca,du-te, salveaza-te !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.