Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
3
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Derapaj de neacceptat al lui Unai Emery! » Ce a putut să-i facă lui Tielemans e incalificabil
0
Titularul de la FCSB a ieșit în față și a spus lucrurilor pe nume: „De ceva timp trebuie să ne trezim”
0
Final de drum?! Panduru l-a pus la zid pe fotbalistul FCSB-ului: „Toată viața a făcut asta”
0
AS, după victoria eroică a lui Celta: „Radu a apărut proeminent doar în fotografia victoriei” +notele primite
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
bai barbosa iti pute prostia frate\=)) asa ceva nu am auzit in viata mea\ma in Romania poate ca s'ar face de alea da la nivelul Cupei Uefa e imposibil sa afirmi asa ceva =))\ si inca ceva: te rog sa ma anunti si pe mine cat a luat Arsenal de la Becali ca sa piarda cu Liverpool , te rog eu;) copil dejeaba ce esti [-( =))
ce legatura are steaua cu fiorentina si getafe ma barbossa??? esti de a dreptul penibil..daca tot ai de reprosat stelistilor ceva, intra macar pe o pagina unde e vorba de ei, nu aici. ce praf esti
ba da' de mult n'am mai ris singur la computer de mi s-a pus si junghi in coaste... ba da ciucalai mai sinteti.. nu v-ati prins ba ca a fost la misto. aolio, ba, ziceti drept, in ce clasa v'a dat afara de prosti..a parta, a cincea? Hai Steaua si traiasca don Becali care a pus dusmanii cu botu' pe labe...
Barbossa esti ft prost pe bune....cred ca ai fost conceput in eprubeta.Dar ce sa mai...cu afirmatia ta ai castigat un premiu....un Cremwusti!!!
candva toata lumea il injura, acum toata lumea il ridica in slavi. as vrea sa il ridice in slavi doar cei care nu l-au injurat, am fi tare putini
daca nu-l aveam pe mutu cu cine mergeam la euro ?Cu Ganea sa batem arbitrii ca pe alte echipe nu puteam.BRAVO MUTU
barbosa a fos ce mai ytare.. frustratu dreacu.. ungur m**** si retardat... sta ar fi in stare sa acuze pe steaua si daca ar pierde panatinaikos un meci in grecia =))
Primul gol cu dreptul...al doilea cu stangul...si ce executii...fenomenal...bvo. Mutu :)
Bun meci, frumoase goluri. Comentariul insa, greu de calificat. Am auzit de sute ori cuvintele "fabulos", "ce nebunie", "ce meci nebun". E totusi prea mult.
bravo bai barbossa esti foarte inteligent..a dat bani becali lu gomes si lu kahn..bv ma nepoate..esti foarte tare..vai de capu' tau....kt despre mutu si contra sunt comorile nationalei..piti ai grija de ei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.