Alte știri din fotbal
„Adio, Vassaras!” » Arbitrul de 37 de ani și-a anunțat retragerea în plin sezon și preia un club din Superliga!
0
Arena Națională are pierderi colosale, Ciprian Ciucu ia măsuri » FRF și LPF, băgate în ședință
0
Joyskim Dawa, tot mai aproape de plecarea de la FCSB
0
Gigi Becali, prima reacție după conferința lui Radu Miruță: „Am vorbit cu ministrul. A intrat în peștera cu tâlhari!”
7
Știri din fotbal internațional
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
3
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
1
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Si ce vroiai nea Mircea, sa-i scuipe sau sa le dea suturi in fund? Un om care are cultura matale sigur stie povestea Petrica si lupul. Daca strigi prea des lupul, atunci cand vine nu te mai crede nimeni.
Se zice asa: despre morti, numa' de bine! Dar, nesim,titii astia de Sandu Mircea si Lucescu Mircea prea bat campii de 20 de ani! Bine ca te-au eliminat, ba, antrenoru' lu' peste!
romanisme...
vai ce bine imi pare ca majoritatea de aici adica cei care au lasat comentarii au aceasi parere ca si mine, adica lucescu chiar nu stie sa piarda...este fantastic, si dupa ce trec zeci de ani el tot are ceva de bagat de vina, ba ca i s-au furat titluri (deparca dinamo nu fura) ba cu aritrii...fantastic...tot mai penibil, poate varsta sau senilitatea...nu stiu da o dat-o rau in lambada
De ce multi isi arata frustrarile fata de acest om, care sa recunoastem, e un geniu in materie de fotbal? Despre arbitraj? Am senzatia ca majoritatea celor ce comenteaza nici macar nu au vazut meciul.Dar in fine, cei cu echipa a carui palmares a fost mereu scos la lumina de acest om trebuie sa se manifeste si ei. Si ca sa las cluburile la o parte sa ne aducem bine aminte de nationala (de aur) cum a fost furata de antipatia vesticilor fata de est prin arbitraj. De ce? Estul nu produce ca vestul.
treceti peste faptul ca a zis-o lucescu... tot timpul tarile din vest se vor pis@ pe cele din est. mai grav e ca est-ul primeste aceste umilinte cu bratele deschise cum faceti voi acum cand il luati la misto pe il muce!
cum imbatraneste...asa devine mai penibil...
Si ce daca...! Vroiai sa se pupe cu tine ?
Inca un exemplu de mircealucescism. mircealucescism = a da vina pe arbitrii pentru lipsa proprie de performanta.Omul asta a adus conceptul asta la nivel de arta, toata viata si cariera lui se leaga de "furtul arbitrilor".Cand are si arbitrii si tot pierde da vina pe comunism, pe capitalism, pe....nationalism (in cazul asta).Se vede ca M.Lucescu nu are nici cea mai vaga idee despre conceptia nordicilor. Daca el isi imagineaza ca norvegienii sunt niste balcanici ca el (ca sa nu zic al
varsta e de vine :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.